REVOL

Talíř Sphère černý se zlatým zdobením Solid

pro gastronomickou prezentaci pokrmů

  • 1 849 Kč
  • skladem 3 ks
    další kusy: nedostupné, doprodáno
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: RV650356
Značka: REVOL
Série: REVOL Likid & Solid
Designér: Eric Berthes
Barva / rozměry: Ø 30,3 cm, v 5 cm, V 0,3 l
Materiál: částečně matné
Revol porcelán
vhodné do mikrovlnné trouby
vhodné do mrazáku
vhodné do myčky
vhodné do trouby do 300 °C

Popis produktu

Porcelánový talíř Sphère z černého porcelánu francouzské značky Revol je pro svůj sférický design a prohloubený střed dokonalým prostředkem pro gastronomickou prezentaci pokrmů. Jeho široké matné okraje kontrastují s lesklým glazovaným středem, jsou ideální pro umístění dekorace či omáček pro dochucení vašich specialit.

Můžete jej použít pro podávání jakéhokoliv chodu vašeho obsáhlého menu. Hodí se pro předkrmy, dezerty, mořské plody, ravioli či polévky. Čím více barevný bude váš pokrm, tím lépe vynikne na talíři Sphère.

Porcelánový talíř Sphère s glazovaným středem udělá i z obyčejných špaget luxusní večeři. Talíř je vyroben z kvalitního francouzského porcelánu, který je 100% přírodní, neobsahuje kadmium ani olovo. Je neporézní a neabsorbuje žádné tuky, bakterie ani pachy. Odolá teplotním šokům, lze jej použít v mrazáku, troubě mikrovlnné dokonce i v troubě klasické. Je vhodný do myčky nádobí.

KÓD VÝROBCE: 650356

O značce REVOL

REVOL

Revol je francouzská rodinná firma, založená roku 1768 v městečku Ponsas. Sortiment tohoto tradičního výrobce kvalitního porcelánu nabízí širokou škálu elegantních doplňků pro pohodlné vaření i stolování. Nejznámějším produktem jsou ale jednoznačně ikonické "pomačkané kelímky", které se vyrábí v nejrůznějších velikostech a designech.