Produkt se už neprodává

Talíř snídaňový Ø 23 cm Michalsky

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Talíře Michalsky jsou vyrobeny z kvalitního porcelánu v nadčasové bílé barvě. Jsou odolné proti poškrábání, vhodné do trouby, mikrovlnné trouby, myčky nádobí a dokonce i do mrazáku.

Kolekce obsahuje talíře snídaňové, jídelní a hluboké. Design talířů je doplněn o jemné ozdobné černé linky, jež přitahují pozornost a obzvláštní tak prostřený stůl. Jsou to právě malé detaily v kombinaci s osvědčenou výrobou, které dělají kolekci Michalsky dokonalou.

Snídaňový talíř Michalsky ve stručnosti:

  • Vyroben z kvalitního bílého porcelánu
  • Průměr 23 cm
  • Odolný proti poškrábání
  • Vhodný do trouby, mikrovlnné trouby i mrazáku
  • Lze mýt v myčce nádobí

Nadčasová kolekce Michalsky vyjadřuje soudobý městský životní styl. Přináší novou interpretaci designu společnosti WMF z dvacátých let. Je určena pro náročné, kteří ocení spojení kosmopolitní módy, soudobého designu a klasického stylu stolování. Hodí se pro každou příležitost.

Vznikla ve spolupráci se světovým návrhářem Michaelem Michalskym. Spojuje archetypální tvary odkazující na dědictví společnosti WMF a geometrické, lineární tvary současnosti. Každý z jednotlivých prvků byl navržen speciálně pro svůj účel s důrazem nejen na vizuální stránku ale především na pohodlí a pocity spojené s jejich užíváním. Společně pak vytváří úchvatný harmonický celek.

Série byla vyrobena z vysoce kvalitních materiálů odpovídajících standardům Michaela Michalsky a WMF. Kolekci tvoří nerezové příbory z Cromarganu protect®, bílý porcelán, sklenice z křišťálového skla a doplňky z leštěné nerezové oceli Cromargan®. Vše designováno v jednotném dechberoucím stylu.

V Berlíně žijící Michael Michalsky je jedním z nejlepších německých návrhářů, který je znám svým "lifestyle" designem a snahou o propojení módy a hudby. Po střední škole studoval na College of Fashion v Londýně. Svou kariéru odstartoval jako konstrukční manažer v německém Levi Strauss & Co. Posléze pracoval ve společnosti Adidas, z toho šest let na pozici kreativního ředitele. Působí v oblasti produktového a interiérového designu, firemní módy, inscenace a spolupracuje s mezinárodně uznávanými umělci.

Jeho jméno je spojeno se světovými značkami jako MCM, Tchibo nebo Kappa China. Má také svou vlastní módní značku Michalsky. Od roku 2009, kdy založil agenturu Michalsky Designlab, vyhledávají jeho služby klienti z celého světa a z různých průmyslových odvětví. Spolupracoval s význačnými společnostmi jako je například Sony, DHL, Disney či BMW.

KÓD: WM0650819440

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu