Produkt se už neprodává

Struhadlo mandolína na zeleninu Top Tools se škrabkou zdarma

v dárkovém balení

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

1x struhadlo na zeleninu, 3x výměnná vložka (1x s hladkým povrchem, 1x s širokými drážkami, 1x s úzkými drážkami), 1x ochrana prstů při strouhání, 1x krabička na uschování, 1x krabička na 2 vložky, 1x škrabka na zeleninu zdarma

Struhadlo mandolína na zeleninu Top Tools krouhá dokonale ovoce i zeleninu všeho druhu, včetně mrkve, ředkve nebo zelí. Provedení z nerezové oceli 18/10 je pevné a odolné. Na dotyk příjemné pastové držadlo sedí v ruce dobře a jistě, protiskluzové provedení rámu a spodní strany poskytuje spolehlivou oporu na pracovní ploše, v mísách, hrncích i na krájecích prkénkách. Tloušťku nastrouhaných plátků lze nastavit regulačním kolečkem na spodní straně struhadla. 16 cm dlouhá krouhací plocha umožňuje pohodlnou a efektivní práci. Všechny díly struhadla lze umývat v myčce na nádobí.

Struhadla Top Tools se vyznačují speciálním procesem výroby a broušení. Díky tomu s nimi nastrouháte cokoliv rychleji a bez námahy. Plastová držadla poskytují optimální držení pro bezpečnou práci. Rám a spodní strana mají navíc protiskluzovou umělohmotnou vložku, aby bezpečně držely na pracovní ploše a dobře seděly v miskách a hrncích.

KÓD: WM0686109990

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu