Joseph Joseph

Stojánek s dávkovačem mýdla šedý SinkBase™ Plus

s přihrádkou na houbičku a lahví na saponát

  • 599 Kč
  • skladem 2 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Popis produktu

Výzva pro designéry Joseph Joseph: designové skladování mýdla, saponátu a houbičky

Řešení: stojánek s dávkovačem mýdla SinkBase Plus

Do moderní kuchyně právem nepatří žádné rušivé prvky. Je na čase říci NE nevzhledným houbičkám, nepěkným lahvím se saponátem a mýdlem. Úzký prostor za dřezem skvěle vyplní čistý design stojánku SinkBase. V základním provedení naleznete dávkovač tekutého mýdla / krému na ruce, lahvičku na saponát a úložný díl na skladování houbičky a kartáče. S praktickým stojánkem můžete i improvizovat – přesuňte ho do koupelny nebo na vanu.

  • Designové řešení a organizace u dřezu
  • Dávkovač mýdla / krému na ruce a úložný díl
  • Vhodné pro všechny typy tekutých mýdel
  • 100% hygiena a 100% pořádek
  • Není vhodné do myčky
  • V nabídce 2 barevné varianty a 2 velikosti
  • V dárkovém balení

Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového designu do vlastního byznysu. Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu nové produkty a nové atraktivní barevné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkem vývoje, jehož snahou bylo povýšit funkčnost, bezpečnost a vizuální stránku na maximum. Výsledné produkty vzbuzují nadšení a přinášejí radost, nejen svým hravým designem, ale i překvapivou praktičností, kterou si zamilujete již od prvního použití. Joseph Joseph vyhrává na celé čáře nejen u zákazníků ve více než 100 zemích světa, ale také každoročně získává mnoho cen a nominací za design a inovace. Vysoká prodejnost a oblíbenost kuchyňských produktů umožnila přesunout pozornost designérů dále než jen na pracovní desku a to konkrétně pod ní – na segment odpadového řešení a úklidu. Díky tomu si nyní zákazníci mohou dopřát nejen designové kuchyňské náčiní, ale také komplexní, variabilní a inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která do moderního způsobu života dokonale zapadá. Joseph Joseph tak již není jen záruka prémiového designu a kvality, ale i příležitost jak změnit svůj životní styl.

KÓD VÝROBCE: 85091

O značce Joseph Joseph

Joseph Joseph

Od roku 2003 přináší společnost Joseph Joseph na trh praktické, funkční, a hravé pomocníky do kuchyně a domácnosti, které dělají radost i zpříjemňují každodenní život. Cílem značky je neustálé zdokonalování a prémiová kvalita. V pestré nabídce naleznete špičkové kulinářské náčiní, vybavení pro stolování, doplňky do koupelny a mnoho dalších báječných nezbytností.

Kód: JS85091
Značka: Joseph Joseph
Série: Joseph Joseph SinkBase™
Barva / rozměry: grafitově šedá, šedá / 27 x 6 x 16,5 cm
Materiál: není vhodné do myčky
plast
silikon