Produkt se už neprodává

Škrabka na sýr Amsterdam

na středně tvrdé sýry

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Škrabka/plátkovač na sýr Amsterdam holandské sýrové značky Boska osloví milovníky moderního designu a materiálových inovací. Zejména při častém používání oceníte unikátní trojbokou rukojeť SoftGrip+, která je nejen příjemně měkká, ale také protiskluzná. Plátkovač je vhodný na středně tvrdé a tvrdé sýry. Matná černá rukojeť je kombinována s funkční částí z ušlechtilé nerezové oceli. Plátkovač se snadno čistí v ruce a je vhodný do myčky nádobí.

  • Vhodný na středně tvrdé a tvrdé sýry
  • Jedním snadným pohybem tvoříte úhledné plátky
  • Optimální pomocník pro velmi časté použití
  • Unikátní trojboká měkká rukojeť SoftGrip+
  • Příjemně a bezpečně se drží
  • Funkční část z ušlechtilé nerezové oceli
  • Ladí s dalšími produkty ze série Amsterdam
  • Snadno se čistí
  • Vhodné do myčky nádobí

Série sýrového načiní Copenhagen, Amsterdam, Gouda a Milano, autentická prkénka Bark, břidlicová prkénka Slate Light a řada dalších pomocníků tvoří širší kolekci Explore Pro. Kolekce v sobě spojuje funkčnost, maximálně snadné použití a cenovou dostupnost. Produkty převážně v tmavších barevných tónech jsou vyráběny z osvědčených materiálů, jako je plast či nerezová ocel. Praktické výrobky jsou velmi populární zejména u hobby kuchařů, kteří jsou na začátku své cesty za tajemstvím kulinářského umění.

Boska Holland Cheesewares® je inovativní rodinná holandská společnost s tradicí od roku 1896. Za více než 120 let a vystřídání 4 generací rodiny Bos se Boska vyvinula z malého rodinného kovářského podniku ve specialistu a jedničku na trhu ve výrobě pomocníků a příslušenstvík servírování a zpracovánínejrůznějších druhůsýra. Rodina Bos, kterou nyní ve vedení společnosti reprezentuje Martijn Bos (Cheese Executive Officer), je přesvědčena, že sýr a dobrá společnost patří neodmyslitelně k sobě.Cílem firmy Boska se proto stalo vyrábět kompletní spektrum příslušenství pro sýr tak, aby si vybral opravdu každý milovník sýrů. Návrháře firmy spojuje vztah k tradicím a kořenům, ale i moderní design – některé produkty Boska získaly prestižní designové ocenění Red Dot Design Award. Servírování sýra se pro vás a vaše přátele stane s příslušenstvím Boska dokonalým zážitkem.

KÓD: BO307407

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu