Produkt se už neprodává

Sklenice Shiraz, Syrah Grape

2 kusy v balení

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Riedel je inovátorem a tvůrcem speciálních vinných sklenic, které rozvinou chuť a vůni těch nejlepších světových vín. Nyní prezentuje svou nejnovější kreaci ze skla: sérii grape@riedel která představuje současný vrchol vývoje strojově vyráběných sklenic Riedel. Je pokračováním technického vývoje známých sérií Sommeliers, Vinum, Vinum Extreme a „O“.

V grape@riedel se snoubí inovativní technologie s funkčností. Stopka plynule tažená z jediné kapky dodává sklenici tvar a tvoří s ním jedinečný celek, který byste jen stěží rozeznali od ručně foukané sklenice. Nová série se odlišuje kapkovitým tvarem. Tento zvláštní charakterový znak znásobuje odraz světla a obohacuje tak požitek z vína o novou dimenzi - světlem zaplavenou, intenzivní barvu!

Nejnovější studie dokazují, že nejen lidé, ale také hrozny vína lze od sebe rozeznat na základě individuální DNA. Vinné hrozny ve vínu takříkajíc zanechají svůj „otisk prstů“. Vysoce funkční sklenice Riedel jsou právě na tyto specifické odlišnosti přizpůsobené - právě ty definují tvar, průměr a velikost sklenice. Čím je sklenice dokonalejší, tím markantnější je chuťový zážitek, který zprostředkuje.

Představením grape@riedel Riedel znovu dokázal, že tvar a dokonalý zážitek z vína jsou neodmyslitelně spjaty.

Sklenice Shiraz, Syrah Grape Riedel doporučujeme pro:

  • Amarone, Barbera, Blaufränkisch
  • Carmenére, Châteauneuf du Pape
  • Cornas, Côte Rôtie, Crozes Hermitage
  • Grenache, Hermitage, Malbec, Mourvedre
  • Petite Sirah, Pinotage, Priorato, St. Laurent
  • Saint Joseph, Shiraz, Syrah, Tannat

KÓD: RD640430

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu