Produkt se už neprodává

Sklenice Riesling, Sauvignon Blanc O-Riedel

2 kusy v balení

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Maximilian Riedel (11. generace) představuje svou první sérii sklenic - sérii „O". Znalci produktů Riedel překvapeně zjistí, že této nové sérii sklenic něco chybí - nemají totiž stopku a podstavec.

Co je tedy „O“? O-Riedel je nová, inovativní sklenice na víno. Krátce a jednoduše: „O“ je ideální sklenicí pro každý den, pro každý nápoj a pro každou příležitost. Je zábavná, dobře padne do ruky, vypadá moderně a funguje!

Tvary číší jsou identické s těmi, které se již nespočetněkrát osvědčily v sérii Riedel Vinum. Maximilian Riedel se sérií „O“ navrhl něco zcela nového, aniž by ztratil své „kořeny“: „Požitek z vína stojí u sklenic Riedel jednoznačně na prvním místě, avšak zvláštností této série je, že se dokonale hodí také na všechny ostatní nápoje.“

Před 30 lety obrátil Claus Riedel (9. generace) svět sklenic naruby, když postavil funkčnost sklenice nad její design. Podle jeho vnuka Maximiliana Riedela (11. generace) nyní přišel čas nabídnout produkt pro každodenní potřebu. Sklenici, kterou lze používat bez jakýchkoliv omezení. Vejde se do každé myčky nádobí, minibaru nebo miniaturní kuchyně, ale také do koše na piknik. Už žádné zlomené stopky!

„O“ nemůže a ani nechce nahradit stávající série sklenic Riedel. „O“ je spíše vydařeným doplňkem pro každého, kdo se rád potěší z tvarově krásného, nekomplikovaného a fungujícího designu!

„O“ nabízíme jako: Cabernet Merlot, Pinot / Nebbiolo, Syrah / Shiraz, Chardonnay, Viognier / Chardonnay, Ryzlink / Sauvignon.

Sklenice Riesling, Sauvignon Blanc O-Riedel doporučujeme pro:

  • Ajaccio, Alsace Grand Cru, Bardolino, Beaujolais Nouveau
  • Carigan, Chianti, Côtes du Roussillon, Côtes du Ventoux, Dolcetto
  • Dornfelder, Freisa, Gelber Muskateller, Gewürztraminer
  • Grignolino, Grüner Veltliner, Jurancon Sec, Lambrusco, Montepulciano
  • Patrimonio, Primitivo, Riesling, Riesling Smaragd, Rotgipfler, Roter Veltliner
  • Ruländer, St. Laurent, Sangiovese, Sangiovese Blanc, Smaragd
  • Teroldego, Traminer, Vin de Corse, Vouvray, Zinfandel

KÓD: RD041415

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu