Riedel

Sklenice Pinot Noir, Nebbiolo Grape

2 kusy v balení

  • 1 639 Kč
  • skladem 1 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: RD640407
Značka: Riedel
Série: Riedel Grape
Barva / rozměry: v 23,5 cm, V 740 ccm
Materiál: křišťál
strojová výroba
vhodné do myčky

Popis produktu

Riedel je inovátorem a tvůrcem speciálních vinných sklenic, které rozvinou chuť a vůni těch nejlepších světových vín. Nyní prezentuje svou nejnovější kreaci ze skla: sérii grape@riedel která představuje současný vrchol vývoje strojově vyráběných sklenic Riedel. Je pokračováním technického vývoje známých sérií Sommeliers, Vinum, Vinum Extreme a „O“.

V grape@riedel se snoubí inovativní technologie s funkčností. Stopka plynule tažená z jediné kapky dodává sklenici tvar a tvoří s ním jedinečný celek, který byste jen stěží rozeznali od ručně foukané sklenice. Nová série se odlišuje kapkovitým tvarem. Tento zvláštní charakterový znak znásobuje odraz světla a obohacuje tak požitek z vína o novou dimenzi - světlem zaplavenou, intenzivní barvu!

Nejnovější studie dokazují, že nejen lidé, ale také hrozny vína lze od sebe rozeznat na základě individuální DNA. Vinné hrozny ve vínu takříkajíc zanechají svůj „otisk prstů“. Vysoce funkční sklenice Riedel jsou právě na tyto specifické odlišnosti přizpůsobené - právě ty definují tvar, průměr a velikost sklenice. Čím je sklenice dokonalejší, tím markantnější je chuťový zážitek, který zprostředkuje.

Představením grape@riedel Riedel znovu dokázal, že tvar a dokonalý zážitek z vína jsou neodmyslitelně spjaty.

Sklenice Pinot Noir, Nebbiolo Grape Riedel doporučujeme pro:

  • Barbaresco, Barolo, Beaujolais Nouveau
  • Blauburgunder, Blauer Portugieser, Burgundy
  • Echézeaux, Gamay, Moulin a vent, Musigny, Nebbiolo
  • Nuits SAint Georges, Pinot Noir, Pommard, Romanée Saint Vivant
  • Rotgipfler, St. Laurent, Santenay, Spätrot Rotgipfler
  • Volnay, Vosne Romanée, Vougeot

KÓD VÝROBCE: 6404/07

O značce Riedel

Riedel

Nápojové sklo německé značky Riedel v sobě spojuje více než 250 let tradice s moderními technologiemi a inovacemi. Ve světě profesionálních someliérů i zapálených milovníků vína si společnost vybudovala jméno díky sklenicím, které jsou specificky tvarované dle jednotlivých odrůd vín. Produkty ze skláren Riedel jsou zárukou a synonymem pro prvotřídní kvalitu a vybraný design.