Produkt se už neprodává

Skleněná mísa Ø 29 cm ONO

poklop ke stojanu na dort ONO

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Robustní skleněnou mísu ONO německé značky Thomas lze využít jako mísu na salát, pro prezentaci a servírování ovoce a v neposlední řadě jako poklop na dortový stojan ONO. Mísu lze mýt v myčce nádobí na jemný program, doporučujeme však šetrnější ruční mytí.

  • Vyrobena z robustního skla
  • Mísa / poklop na dortový stojan
  • Lze mýt v myčce nádobí
  • Doporučujeme však ruční mytí
  • Vyrobeno v Německu

Krásná a obsáhlá kolekce ONO od návrháře Kiliana Schindlera se zaměřuje na podstatné: kvalitu materiálů a ekodesign. Klade tak velký důraz na ochranu životní prostředí, za což sklidila ocenění „Green Product Award“. Další přidanou hodnotou série ONO jsou chytré nápady a možnost hravého kombinování jednotlivých kousků.

Série porcelánového nádobí ONO německé značky Thomas v jemném minimalistickém designu je vyráběna z kvalitního tvrdého porcelánu. Každý kousek byl designován s myšlenkou na praktické použití a estetický vzhled.

ONO – multifunkční porcelán čistých tvarů pro každodenní použití, jenž má svůj vlastní osobitý styl. A to i přesto, že se nesnaží zapůsobit extravagantními tvary. V kolekci ONO najdete vše, co dělá život zase o něco příjemnější.

KÓD: TH1196501600145489

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu