Produkt se už neprodává

Silikonová mašlovačka velká 42 mm Kaiserflex RED

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Stěrka na pečení KAISERFLEX RED je ideálním pomocníkem při pečení dortů a koláčů. Je odolná ve velmi vysokých teplotách. Silikonový povrch zajistí, že se stěrka pohodlně drží a neklouže z rukou. Kovové jádro zase umožňuje vyvinout sílu, kterou zrovna potřebujete. Nepoškrábe žádný povrch a vkusný červený design je v kuchyni nepřehlédnutelný. Po použití ji stačí vložit do myčky. Dostanete se díky ní do každého rohu misky nebo formy.

  • Vyrobena z čistého silikonu s kovovým jádrem
  • Stabilní a flexibilní
  • Odolá teplotám do 250°C
  • Šetrná ke všem povrchům
  • Ergonomická a protiskluzová rukojeť
  • Vhodná do myčky na nádobí

Pokud při vaření, pečení, přípravě koláčů a práci a těstem preferujete pohodlí, kvalitu, snadnou údržbu, skvělý design a nechcete mít strach o své ruce nebo zničené nádobí, je pro Vás série KAISERFLEX RED tou nejlepší volbou. Díky ní si pečení užijete a můžete ho také pořádně zahřát. Všechny výrobky této řady jsou odolné až do 250°C. Zatímco povrch je silikonový, jádro je kovové. Výrobky jsou díky tomu šetrné k ostatnímu nádobí. Silikon se příjemně drží v ruce a neklouže. Po dokončení práce stačí vložit nádobí do myčky na nádobí.

Již více než 90 let je německá společnost Kaiser spojena se sladkým pečením. Použité materiály zpracované za pomoci moderních technologických postupů a vysoké standardy již dopředu zaručují tu nejvyšší kvalitu. Leader na trhu s pekáči a cukrářskými pomůckami v současnosti působí již ve více než 50 zemích. K pečení potřebujete nejen chuť a lásku, šikovnost a čerstvé suroviny, ale také kvalitní plechy, formy a náčiní. Všechny produkty Kaiser jsou navrženy přesně tak, aby recepty, do kterých se pustíte skončily vždy se sladkým koncem.

KÓD: KS2300686035

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu