JURA

Set sklenic na espresso 80 ml

2 kusy

  • 599 Kč
  • skladem 4 ks
    další kusy: na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: JR71451
Značka: JURA
Designér: Wolfgang Jönsson
Barva / rozměry: v 7 cm, V 80 ml
Materiál: křišťál
vhodné do myčky

Popis produktu

Dobrou kávu si můžete vychutnat očima při servírování, přivonět si k ní a samozřejmě jí ochutnat a vypít. Díky kávovému servisu JURA si požitek z dobré kávy a kávových specialit ještě znásobíte při vnímání hmatem. Sklenice na espresso odpovídají očekávané kvalitě produktů značky JURA, díky jejich silnému dnu příjemně pocítíte jejich váhu v ruce. Jednoduchý, elegantní s plně funkčními tvary – to je kávový servis JURA.

Porcelánový servis JURA je nejen krásný na pohled, ale také praktický k použití. Máte-li již doma podšálky ze setu na espresso značky JURA, vězte, že jejich vypouklý střed perfektně zapadá do vydutého dna sklenic na espresso. Můžete je tak vzájemně kombinovat. Sklenice tak na podšálku perfektně drží.

  • Vyrobeno z exkluzivního olovnatého křišťálu
  • Čistý a robustní design
  • Lze mýt v myčce nádobí
  • Vhodné pro kávovary s nízkou výpustí
  • V balení: 2 skleničky na espresso

Tradiční švýcarská značka luxusních spotřebičů do domácnosti JURA se posledních 30 let věnuje výlučně výrobě a inovacím na poli automatických kávovarů. Její první kávovar spatřil světlo světa už v roce 1937. Od té doby se společnost JURA stala světovým lídrem v oblasti inovací kávových automatů pro přípravu kávy a kávových specialit. Působivé úspěchy potvrzené mnoha mezinárodními oceněními činí ze společnosti JURA odborníka na výrobu plnoautomatických kávovarů a poskytují záruku kvality a spolehlivosti. V současnosti prodává své špičkové designové kávovary JURA spokojeným zákazníkům v 50 světových zemích.

KÓD VÝROBCE: 71451

O značce JURA

JURA

JURA je proslulým specialistou na plnoautomatické kávovary do domácností i kanceláří. Hlavními hodnotami této švýcarské společnosti, založené už v první polovině minulého století, jsou preciznost výroby, vysoká kvalita, dlouhá životnost a výborný servis.