Produkt se už neprodává

Set na koláč Tarte Tatin 1850 na indukci

keramika na indukci 1850 Ceramic

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Objevte skvělou chuť světoznámého koláče "naruby" sester Tatinových. Je tak rychlý a snadný. Díky originálnímu setu na "Tarte Tatin" jej zvládnete připravit a upéct v mžiku. Forma na koláč Tarte tatin 1850 vám umožní provádět všechny body receptu rychle a snadno, za použití jediné nádoby: nejdříve karamel, který ve formě připravíte přímo na sporáku, následné pečení koláče v troubě v té stejné formě. Po upečení překlopíte Tatin do druhé poloviny této formy a můžete servírovat přímo na stůl. Forma na Tarte Tatin 1850 lze použít na všech zdrojích tepla včetně indukce, do trouby a mikrovlnné trouby. Lze mýt v myčce bez obav z poškození povrchu.

Nová kolekce 1850 od Emile Henry je ideální pro pozvolné vaření a dušení. Výsledkem čtyřletého výzkumu je keramický materiál, který je přírodní a přitom lze použít na všechny typy varných zdrojů včetně indukce a trouby. Zvýrazní chuť připravovaných pokrmů které jemně probublávají při pozvolném vaření. V sérii jsou čtyři produkty, všechny v autentickém designu spojujícím moderní styl a tradiční tvary.

Každý kus Emile Henry je originál: vyráběn z čistě přírodního materiálu a ručně tak, abyste si i Vy mohli vychutnat autentické potěšení z francouzské kuchyně a umění užívat života. Kvalitní burgundská hlína je společně s glazurou vypálena při 1100°C. Nádobí Emile Henry je proto odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm lze pokrm nejen upéci, ale i porcovat a servírovat. Všechny nádoby lze používat v mikrovlnné troubě. Po vyjmutí z mrazáku můžete nádobí Emile Henry ihned vložit do trouby či mikrovlnné trouby. Všechno nádobí od Emile Henry je stálobarevné a samozřejmě lze mýt v myčce.

KÓD: EH803850

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu