WMF

Set lžiček na marmeládu Nuova

2 kusy v balení

  • 285 Kč
  • skladem 3 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Popis produktu

Set obsahuje:

  • 2x lžička na marmeládu

Lžička na marmeládu Nuova ukončí jednou provždy vaše trápení se lžičkami ulepenými od džemu či marmelády. Díky svému štíhlému, prodlouženému tvaru s ní snadno naberete lahodné ovocné zavařeniny či želé z jakékoli sklenice. Vaší jedinou starostí tak bude už jen vybrat si, zda pro svůj ranní plátek opečeného toastu zvolíte poctivou sladkou meruňkovou marmeládu od babičky nebo pikantní kyselejší zavařeninu z rybízu!

Speciální příbory ze série Nuova z kvalitní ušlechtilé nerezové oceli Cromargan® v leštěném provedení díky svému promyšlenému designu usnadňují každodenní činnosti, navíc jsou krásné na pohled. Kouzlo série Nuova tkví v její celistvosti a návaznosti tvarů, jednotlivé kousky příborů do sebe dokonale zapadají. Designéři Jutta Keil a André Stocker je obdařili atraktivním a nadčasovým designem, který je vhodný jak pro slavnostní příležitosti, tak pro každodenní použití.

Příbor je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®, která obsahuje 72 % oceli, 18 % chromu a 10 % niklu. Jde o materiál trvanlivý, nereznoucí, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásně lesklý a zároveň se snadno čistí. Příbory je možné mýt v myčce nádobí.

KÓD VÝROBCE: 12.9122.6042

O značce WMF

WMF

Německá preciznost ve spojení s nejmodernějšími technologiemi, to je WMF, značka s dlouholetou tradicí. Od roku 1853 vyrábí vysoce kvalitní a vzhledově propracované vybavení do kuchyně i domácnosti s dlouhou životností.

Kód: WM1291226042
Značka: WMF
Série: WMF Nuova
Designér: Jutta Keil
Barva / rozměry: d 16 cm
Materiál: leštěné
nerezová ocel Cromargan®
vhodné do myčky