WMF

Set lžic na polévku z hrnku Nuova

  • 559 Kč
  • skladem 1 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: WM1291596040
Značka: WMF
Série: WMF Nuova
Designér: Jutta Keil
Barva / rozměry: d 17 cm
Materiál: leštěné
nerezová ocel Cromargan®
vhodné do myčky

Popis produktu

6x lžíce

Set lžic na polévku z hrnku Nuova se pro svůj kulatý tvar hlavy hodí zejména na polévky podávané v hluboké misce nebo hrnku.

Speciální příbory ze série Nuova z kvalitní ušlechtilé nerezové oceli Cromargan® v leštěném provedení díky svému promyšlenému designu usnadňují každodenní činnosti, navíc jsou krásné na pohled. Kouzlo série Nuova tkví v její celistvosti a návaznosti tvarů, jednotlivé kousky příborů do sebe dokonale zapadají. Designéři Jutta Keil a André Stocker je obdařili atraktivním a nadčasovým designem, který je vhodný jak pro slavnostní příležitosti, tak pro každodenní použití.

Příbor je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®, která obsahuje 72 % oceli, 18 % chromu a 10 % niklu. Jde o materiál trvanlivý, nereznoucí, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásně lesklý a zároveň se snadno čistí. Příbory je možné mýt v myčce nádobí.

KÓD VÝROBCE: 12.9159.6040

O značce WMF

WMF

Německá preciznost ve spojení s nejmodernějšími technologiemi, to je WMF, značka s dlouholetou tradicí. Od roku 1853 vyrábí vysoce kvalitní a vzhledově propracované vybavení do kuchyně i domácnosti s dlouhou životností.