Produkt se už neprodává

Servírovací talířek na máslo 2 ks warm grey PEILI

vítěz Red Dot Design Award 2016

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Balení obsahuje: 2x talířek na máslo, Ø 16 cm, v 0,8 cm, teplá šedá

Talířek na máslo v minimalistickém designu a jednoduchých moderních barvách PEILI je krásný a jedinečný způsob, jak dát stolování opravdu moderní styl. Kvalitní melamin zaručuje pevnost a odolnost misky. Atraktivní jednoduchý design stůl ozdobí skrze svou vzdušnost. Talířek je určen na máslo, ale poslouží i na servírování dipů, slaných a sladkých dezertů, sušenek, pečiva či jako podnos pod menší skleničky.

  • Stylová a nadčasová podložka pod hrnek
  • Moderní minimalistický dánský design VE2
  • Odolný melamin
  • Vhodné do myčky
  • Snadná údržba
  • Vhodné do mikrovlnné trouby

Série PEILI je příkladem nové estetiky, neoklasického designu, jedinečnosti, a zároveň moderním výkladem misek a talířů. Minimalistický design VE2 má kořeny v tradicích, na které je dánská společnost právem hrdá. Pod tímto unikátním designem jsou podepsáni Tilde Nygaard, Hugo Dines Schmidt a Morten Lauritzen. Tvary, barvy i funkčnost této řady získala řadu mezinárodních ocenění. Série nabízí produkty pro přípravu, servírování a skladování pokrmů. Specializuje se na elegantní a jednoduché misky s víčkem, které slouží k servírování tapas, jako talíř či podnos. Výhodou těchto výrobků je jednoduchost a úspora místa, kterou ocení především majitelé menších kuchyní. Celá série je vzdušná, jednoduchá, ale překvapí svou dokonalostí. Dózy jsou melaminové, tudíž vhodné pro styk s potravinami.

Dánská společnost ZONE se vrací na trh a je v mnohem lepší formě než kdy jindy. Její „DNA“ prošla za posledních 12 měsíců naprostou revitalizací. Designově do detailu promyšlené produkty jdou ruku v ruce s životním stylem a potřebami dnešního spotřebitele. Produkty, pod kterými jsou podepsáni mladí nadaní designéři, již získaly řadu ocenění v domácím i mezinárodním prostředí, jako například nejinovativnější produkt na mezinárodním veletrhu Maison & Objet v Paříži, Formland News Audience Award na veletrhu Designland a v neposlední řadě prestižní ocenění Red Dot Award – největší designová soutěž na světě. Společnost ZONE nemá strach z inovací a je oprávněně velmi ambiciózní. Všechny produkty mají nadčasový vzhled a svými materiály, barvou i vzhledem se zařadily ke světové špičce. Produkty jsou nejen designově dotažené k dokonalosti, jsou také praktické, plně funkční, jednoduché a vaše domácnost se tak stane vzdušnějším a modernějším prostorem k bydlení.

KÓD: ZO361139

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu