ZONE

Servírovací prkénko dlouhlé jasan DELI

  • 1 311 Kč
  • skladem 3 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Popis produktu

Servírovací prkénko DELI je vyrobeno z kvalitního odolného jasanového dřeva, které je typické svou jedinečnou barvou a strukturou. Prkénko působí velmi vzdušně díky nenápadným nožičkám, na kterých stojí. Lze ho použít jak na přípravu, tak na servírování pokrmů. Je vhodné pro servírování tapas, předkrmů, sýrů, uzenin nebo třeba sushi.

  • Elegantní servírovací prkénko na nožičkách
  • Odolné jasanové dřevo jedinečné svou barvou a strukturou
  • Unikátní minimalistický dánský design VE2
  • Jednoduchá údržba
  • Vzdušnost, praktičnost a dokonalý vzhled

Série DELI byla navržena tak, aby se vaše stolování stalo elegantní a stylovou událostí. Produkty této série jakoby se ani nedotýkaly stolu, jsou velmi vzdušné. Série DELI zahrnuje skleněné dózy, džbánky a stylová servírovací prkénka z jedinečného jasanového dřeva. Minimalistický design VE2 má kořeny v tradicích, na které je dánská společnost právem hrdá. Pod tímto unikátním designem jsou podepsáni Tilde Nygaard, Hugo Dines Schmidt a Morten Lauritzen. Nabuďte při stolování speciální atmosféru.

Dánská společnost ZONE se vrací na trh a je v mnohem lepší formě než kdy jindy. Její „DNA“ prošla za posledních 12 měsíců naprostou revitalizací. Designově do detailu promyšlené produkty jdou ruku v ruce s životním stylem a potřebami dnešního spotřebitele. Produkty, pod kterými jsou podepsáni mladí nadaní designéři, již získaly řadu ocenění v domácím i mezinárodním prostředí, jako například nejinovativnější produkt na mezinárodním veletrhu Maison & Objet v Paříži, Formland News Audience Award na veletrhu Designland a v neposlední řadě prestižní ocenění Red Dot Award – největší designová soutěž na světě. Společnost ZONE nemá strach z inovací a je oprávněně velmi ambiciózní. Všechny produkty mají nadčasový vzhled a svými materiály, barvou i vzhledem se zařadily ke světové špičce. Produkty jsou nejen designově dotažené k dokonalosti, jsou také praktické, plně funkční, jednoduché a vaše domácnost se tak stane vzdušnějším a modernějším prostorem k bydlení.

KÓD VÝROBCE: 362068

O značce ZONE

ZONE

Cílem dánské značky ZONE je nabourávat klasické představy o designu a nastolování trendů ve vybavování domácností. Charakteristickými znaky jsou skandinávský minimalismus, kvalitní materiály a neustálá snaha o inovace. I proto společnost spolupracuje s řadou inspirativních designérů.

Kód: ZO362068
Značka: ZONE
Designér: Tilde Nygaard / Hugo Dines Schmidt / Morten Lauritzen - VE2
Barva / rozměry: d 50 cm, š 13 cm, v 2,3 cm
Materiál: jasanové dřevo