Doprava zdarma

Produkt se už neprodává

Servírovací pánev Ø 28 cm Crazy Yellow

Silargan®

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Servírovací pánev Passion Colours představuje jednoduchý design s čistými liniemi, funkčnost a vysokou energetickou účinnost. Extra silné ocelové jádro zajišťuje vynikající výsledky smažení. Pánev je vhodná pro úpravu jídel při vysokých teplotách. Tělo pánve je vyrobeno z jednoho kusu oceli, teplo se tak šíří rovnoměrně a rychle. Může být rozpálena až do 500 °C. Unikátní materiál Silargan® získané teplo dlouho uchovává, čímž šetří cennou energii a čas. Zároveň se nemusíte obávat výparů při zahřátí pánve nad 250 °C, je vyrobena bez PTFE.

Ucha servírovací pánve jsou vyrobena z lité nerezové oceli, můžete ji proto používat pro zapékání v troubě. Díky hladkému povrchu se pánev snadno čistí.

O servírovací pánvi Passion Colours ve stručnosti:

  • Z unikátního patentovaného materiálu Silargan®
  • Materiál je extra tvrdý, odolný proti poškrábání, extrémně hladký a snadno se čistí
  • Těla pánví odolají teplotám až do 500 °C
  • Bez niklu, ideální pro alergiky
  • Důmyslné okraje pro pohodlné vylévání bez rozlití
  • Ucha z lité nerezové oceli, vhodná do trouby do 300 °C
  • Lze mýt v myčce nádobí
  • Vhodné pro všechny zdroje tepla včetně indukce

Německá společnost Silit, dlouhodobý leader ve výrobě kvalitního nádobí, představuje hrnce a pánve špičkové kvality řady Passion Colours vyrobené z unikátního materiálu Silargan®. Tento jedinečný materiál s neporézním keramickým povrchem je velmi trvanlivý, tvrdý a odolný proti poškrábání. Silit poskytuje na materiál Silargan® záruku 30 let!

Revoluční série Passion Colours přináší sofistikovanou technologii do vaší kuchyně. Robustní, avšak také elegantní a praktické hrnce, pekáče či pánve brilantních barev jsou ideální nejen pro vaření, ale i pro servírování a skladování připravených jídel. Odvážné barvy oživí vaší domácnost a změní běžné vaření v potěšení.

Upozornění:

  • Při použití v troubě používejte pro manipulaci s nádobím chňapky.
  • K čištění nepoužívejte abrazivní (brusné) houbičky či kartáče.

O použitém materiálu a technologii:

NEJEDNÁ SE O NEPŘILNAVÝ POVRCH! Na smažení vždy používejte olej či pevný tuk! Prázdné nádobí s tukem či olejem zahřejte nejprve na tři čtvrtiny výkonu sporáku a následně IHNED výkon stáhněte na třetinu i méně. Nádobí velmi dobře vede teplo, snížený výkon je pro dokončení pokrmu zcela dostačující. Je pouze třeba nechat pokrmu dostatek času, aby se zatáhla jeho spodní vrstva, pokrm se následně sám od povrchu oddělí.

Společnost Silit vyvinula jedinečný materiál Silargan® vyráběný pomocí nejmodernější technologie. Silargan® představuje dokonalou syntézu speciální feromagnetické oceli a velmi odolného high-tech keramického povrchu. Hrnce ze Silarganu® jsou ztělesněním kvalitního nádobí s dlouhou životností. Silit poskytuje na materiál Silargan® prodlouženou záruku 30 let!

Nádobí vyrobené ze Silarganu® je tvrdé a odolné proti poškrábání. Silargan® je nanejvýš vhodný materiál na výrobu nádobí pro zdravou výživu a uvědomělý životní styl. Je chuťově neutrální. Navíc neobsahuje nikl. Je tedy nejlepší volbou pro alergiky.

KÓD: SL1928173302

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu