Produkt se už neprodává

Servírovací pánev Ø 20 cm Professional

Silargan®

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Německá společnost Silit představuje nezničitelné pánve špičkové kvality řady Professional vyrobené z unikátního materiálu Silargan®. Tento jedinečný materiál s neporézním keramickým povrchem je velmi trvanlivý, tvrdý a odolný proti poškrábání. Silit poskytuje na materiál Silargan® záruku 30 let!

Servírovací pánve Professional se pyšní aktuálním, avšak nestárnoucím designem, který sluší naprosto všem kuchyním. Díky vysokému lesku dodají šmrnc vaší domácnosti. Představují jednoduchý design s čistými liniemi, funkčnost a vysokou energetickou účinnost. Pánve Professional jsou vhodné pro úpravu jídel při vysokých teplotách. Jsou ideální pro restování masa a přípravu všeho smaženého a křupavého.

Extra silné ocelové jádro zajišťuje vynikající výsledky smažení. Těla pánví jsou vyrobena z jednoho kusu oceli, teplo se tak šíří rovnoměrně a rychle. Mohou být rozpáleny až do 500 °C. Unikátní materiál Silargan® získané teplo dlouho uchovává, čímž šetří cennou energii a čas. Zároveň se nemusíte obávat výparů při zahřátí pánve nad 250 °C, pánve jsou vyrobeny bez PTFE.

Ucha servírovacích pánví jsou vyrobena z lité nerezové oceli, můžete je proto používat pro zapékání v troubě. Díky hladkému povrchu se pánve snadno čistí.

O servírovacích pánvích Professional ve stručnosti:

  • Z unikátního patentovaného materiálu Silargan®
  • Materiál je extra tvrdý, odolný proti poškrábání, extrémně hladký a snadno se čistí
  • Ucha z lité nerezové oceli, vhodná do trouby do 300 °C
  • Důmyslné okraje pro pohodlné vylévání bez rozlití
  • Těla pánví odolají teplotám až do 500 °C
  • Bez niklu, ideální pro alergiky
  • Lze mýt v myčce nádobí
  • Vhodné pro všechny zdroje tepla včetně indukce

Upozornění:

K čištění pánví nepoužívejte abrazivní (brusné) houbičky či kartáče.

O použitém materiálu a technologii:

NEJEDNÁ SE O NEPŘILNAVÝ POVRCH! Na smažení vždy používejte olej či pevný tuk! Prázdné nádobí s tukem či olejem zahřejte nejprve na tři čtvrtiny výkonu sporáku a následně IHNED výkon stáhněte na třetinu i méně. Nádobí velmi dobře vede teplo, snížený výkon je pro dokončení pokrmu zcela dostačující. Je pouze třeba nechat pokrmu dostatek času, aby se zatáhla jeho spodní vrstva, pokrm se následně sám od povrchu oddělí.

Společnost Silit vyvinula jedinečný materiál Silargan® vyráběný pomocí nejmodernější technologie. Silargan® představuje dokonalou syntézu speciální feromagnetické oceli a velmi odolného high-tech keramického povrchu. Hrnce ze Silarganu® jsou ztělesněním kvalitního nádobí s dlouhou životností. Silit poskytuje na materiál Silargan® prodlouženou záruku 30 let!

Nádobí vyrobené ze Silarganu® je tvrdé a odolné proti poškrábání. Silargan® je nanejvýš vhodný materiál na výrobu nádobí pro zdravou výživu a uvědomělý životní styl. Je chuťově neutrální. Navíc neobsahuje nikl. Je tedy nejlepší volbou pro alergiky.

KÓD: SL2111181743

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu