WMF

Servírovací pánev 14 cm Mini

  • 559 Kč
  • skladem (doručení do Vánoc) 5 ks
    další kusy: dodání cca 30 dnů
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: WM0714796041
Značka: WMF
Série: WMF Mini
Barva / rozměry: Ø 14 cm, V 0,5 l, v 4 cm
Materiál: leštěné
nerezová ocel Cromargan®
vhodné do myčky
vhodné na indukci

Popis produktu

Servírovací pánev 14 cm Mini WMF ve stručnosti:

  • Vhodná na přípravu a servírování malých porcí
  • Ideální pro jednočlenné domácnosti
  • Vyrobená z Cromarganu® (ušlechtilá nerezová ocel 18/10)
  • Se dnem TransTherm® vhodným na všechny typy varných desek

Nepostradatelný pomocník na malé porce pokrmů, pro jednočlenné domácnosti apod. Hrnce a pánve lze pro úsporu místa skládat na sebe a jsou vybaveny univerzálním dnem TransTherm®. Nádobí v mini rozměrech svými jednotlivými díly šetří místo a jeho kolekce je velmi široká. Od kastrolu až po servírovací pánev naleznete v této sérii vše, co se týká malých praktických domácích pomůcek.

Stejně jako běžné série nádobí je i nádobí Mini vyrobeno z kvalitního a velmi trvanlivého Cromarganu® (ušlechtilá nerezová ocel 18/10) a je současně vybaveno univerzálním dnem TransTherm® pro všechny typy plotýnek. Nádobí Mini má vysoký lesk a je mistrovsky propracované do nejmenšího detailu.

KÓD VÝROBCE: 07.1479.6041

O značce WMF

WMF

Značka WMF je synonymem německé preciznosti, tradice, moderních technologií a trendů. Cílem firmy s více než 160 lety zkušeností je zprostředkovat svým zákazníkům perfektní vybavení pro vaření a servírování. Ergonomické, vzhledově propracované a zároveň vysoce kvalitní produkty se pyšní řadou designových ocenění a technologických patentů.