Joseph Joseph

Samoklepací sítko malé Shake-it™

na mouku, cukr a kakao

  • 655 Kč
  • na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: JS20050
Značka: Joseph Joseph
Barva / rozměry: bílá rukojeť / 35 x 14 x 6,5 cm
Materiál: odolá teplotám do 200 °C
plast bez BPA
silikon
vhodné do myčky

Popis produktu

Výzva pro designéry Joseph Joseph: prosévání jednou rukou

Řešení: samoklepací sítko Shake-it

Prosévání mouky je nezbytný začátek každého pečení. Mouka provzdušněním získá lepší vlastnosti, je nakypřená, lehčí a nadýchaná, stejně jako koláče a pečivo, které z prosévaných surovin upečete. Samoklepací sítka Shake-it simulují klasické prosévání za pomoci nárazů sítka do druhé ruky s tím rozdílem, že je stačí mírně pohybovat jednou rukou ze strany na stranu. Kovová rukojeť ukrytá v širší plastové kmitá ve volném prostoru a tímto dochází k prosévání obsahu sítka. Druhou rukou tak můžete pohodlně a průběžně mouku zapracovávat. Chytrá sítka ve 2 velikostech potěší každou kuchařku a cukrářku – nové nápady přinášející více pohodlí jsou vždy skvělým dárkem.

  • Samoklepací sítko Shake-it
  • Na prosévání sypkých surovin během pečení
  • Plastový kryt rukojeti lze demontovat pro důkladné čištění
  • Vyrobeno z plastu bez BPA a nerezové oceli
  • Vhodné do myčky nádobí

Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového designu do vlastního byznysu. Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu nové produkty a nové atraktivní barevné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkem vývoje, jehož snahou bylo povýšit funkčnost, bezpečnost a vizuální stránku na maximum. Výsledné produkty vzbuzují nadšení a přinášejí radost, nejen svým hravým designem, ale i překvapivou praktičností, kterou si zamilujete již od prvního použití. Joseph Joseph vyhrává na celé čáře nejen u zákazníků ve více než 100 zemích světa, ale také každoročně získává mnoho cen a nominací za design a inovace. Vysoká prodejnost a oblíbenost kuchyňských produktů umožnila přesunout pozornost designérů dále než jen na pracovní desku a to konkrétně pod ní – na segment odpadového řešení a úklidu. Díky tomu si nyní zákazníci mohou dopřát nejen designové kuchyňské náčiní, ale také komplexní, variabilní a inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která do moderního způsobu života dokonale zapadá. Joseph Joseph tak již není jen záruka prémiového designu a kvality, ale i příležitost jak změnit svůj životní styl.

KÓD VÝROBCE: 20050

O značce Joseph Joseph

Joseph Joseph

Od roku 2003 přináší společnost Joseph Joseph na trh praktické, funkční, a hravé pomocníky do kuchyně a domácnosti, které dělají radost i zpříjemňují každodenní život. Cílem značky je neustálé zdokonalování a prémiová kvalita. V pestré nabídce naleznete špičkové kulinářské náčiní, vybavení pro stolování, doplňky do koupelny a mnoho dalších báječných nezbytností.