Produkt se už neprodává

Šálek na espresso s podnosem / podšálkem Cook&Play

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Šálek na espresso s podnosem / podšálkem Cook&Play na který můžete pohodlně umístit smetanu i cukr, nebo kus koláče či jiné sladkosti v dalších vhodných výrobcích této série- hned je z Vaší kávy něco extra!

Všechny výrobky ze série Cook&Play jsou stohovatelné, tím usnadňují skladování. Jedinečná charakteristika porcelánu Revol Vám umožňuje vařit a servírovat ve stejném kusu nádobí. Tato série nabízí nejlepší kvalitu elegantního porcelánu na vaření a servírování, který splní Vaše požadavky na provedení, funkčnost a půvab. Každý výrobek má malé ouško, takže se s nimi snadno manipuluje. Všechny zapékací misky, mísy i ramekiny přesně padnou do speciálně tvarovaných podnosů nabízených v této sérii. Použijte svou inspiraci a mixujte, spojujte a stohujte výrobky Cook&Play abyste co nejlépe a nejzábavněji prezentovali své recepty na stole. Popusťte uzdu vaší fantazii, potěšte sebe i Vaše hosty vaši kreativitou.

Všechny výrobky ze série Cook&Play jsou vyrobeny z kvalitního francouzského porcelánu firmy REVOL, který je 100% přírodní, neobsahuje kadmium ani olovo. Je neporézní a neabsorbuje žádné tuky, bakterie ani pachy, a tím zaručuje hygienickou přípravu pokrmů pro Vás i Vaše blízké. Tento porcelán dobře odolává teplotním šokům, lze používat v troubě (+300°C), mikrovlnné troubě i mrazáku a umývat v myčce.

KÓD: RV640358

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu