Joseph Joseph

Sada tvarovaných krájecích prkének zelená Nest™ Chop

volně stojící

 • 869 Kč
 • skladem 6 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Popis produktu

Sada tvarovaných krájecích prkének zelená Nest™ Chop obsahuje:

 • 1x malé prkénko 25 x 18,5 x 3,5 cm, vibrující žlutá
 • 1x střední prkénko 29,5 x 22 x 4,5 cm, jarní zelená
 • 1x velké prkénko, 34 x 25,5 x 5,5 cm, trávově zelená

Výzva pro designéry Joseph Joseph: skladná prkénka pro snadné vysypání nakrájených surovin

Řešení: sada prkének Nest Chop

Krájení na prkénku je součástí každého vaření. Právě přípravné práce jsou startovní páskou gastronomické výpravy v kuchyni. Díky speciálnímu prohnutí lze skvěle prkénka vyskladnit a také postavit ke kraji pracovní desky. Krájení se tak obejde bez nepořádku, který často vzniká neobratným přenášením do nádobí.

 • Nest Chop 3 prkénka
 • Silikonové protiskluzné proužky
 • Strukturování vytváří protiskluzovou krájecí plochu
 • Kompaktní stohovatelné řešení
 • Volně stojící
 • Atraktivní barevné provedení dle posledních trendů
 • Vhodné do myčky nádobí

Na plastovém prkénku časem přibyde patina po krájení nožem. Měkčí materiál svědčí ostří nožů a netupí je. Rýhy nemají vliv na funkčnost prkénka, jen ukazují na to jak často vaříte.

Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového designu do vlastního byznysu. Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu nové produkty a nové atraktivní barevné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkem vývoje, jehož snahou bylo povýšit funkčnost, bezpečnost a vizuální stránku na maximum. Výsledné produkty vzbuzují nadšení a přinášejí radost, nejen svým hravým designem, ale i překvapivou praktičností, kterou si zamilujete již od prvního použití. Joseph Joseph vyhrává na celé čáře nejen u zákazníků ve více než 100 zemích světa, ale také každoročně získává mnoho cen a nominací za design a inovace. Vysoká prodejnost a oblíbenost kuchyňských produktů umožnila přesunout pozornost designérů dále než jen na pracovní desku a to konkrétně pod ní – na segment odpadového řešení a úklidu. Díky tomu si nyní zákazníci mohou dopřát nejen designové kuchyňské náčiní, ale také komplexní, variabilní a inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která do moderního způsobu života dokonale zapadá. Joseph Joseph tak již není jen záruka prémiového designu a kvality, ale i příležitost jak změnit svůj životní styl.

KÓD VÝROBCE: 60121

O značce Joseph Joseph

Joseph Joseph

Od roku 2003 přináší společnost Joseph Joseph na trh praktické, funkční, a hravé pomocníky do kuchyně a domácnosti, které dělají radost i zpříjemňují každodenní život. Cílem značky je neustálé zdokonalování a prémiová kvalita. V pestré nabídce naleznete špičkové kulinářské náčiní, vybavení pro stolování, doplňky do koupelny a mnoho dalších báječných nezbytností.

Kód: JS60121
Značka: Joseph Joseph
Série: Joseph Joseph Nest™
Barva / rozměry: trávově zelená, jarní zelená, vibrující žlutá
Materiál: plast bez BPA
silikon
vhodné do myčky