Produkt se už neprodává

Sada steakových nožů COLORI® Titanium 4dílná grafitová

s ochranným krytem čepele

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

4x steakový nůž COLORI® Titanium

Steakové nože COLORI® Titanium jsou opatřeny robustní štíhlou čepelí. Mají zabroušený hřbet a rovné ostří. Steaky a kotlety krájí bez námahy. Vhodné na grilované maso.

Nože COLORI® Titanium

  • Velmi ostré nože z japonské nerezové oceli
  • Titanový povrch chrání proti korozi a vyztužuje čepel
  • Zároveň zajišťuje, že se potraviny při krájení nelepí
  • Ručně broušené v úhlu 14° na každé straně
  • Rukojeť z plastu s protiskluzovým povrchem
  • Nerezová aplikace pro lepší rozložení váhy
  • Elegantní a moderní design z pera návrhářky Valerie Hiltenbrand
  • Dodáváno s ochranným krytem na čepel
  • Lze mýt v myčce nádobí, doporučujeme však ruční mytí

Nože COLORI® Titanium švýcarské značky Kuhn Rikon jsou neocenitelnými pomocníky v kuchyni. K výrobě čepelí je používána japonská čepelová ocel 1.4028. Vlastnosti oceli jsou pro účely výroby nožů navíc ještě vylepšeny speciální metodou tvrzení, kdy se ocel po zahřátí na teplotu přes 1000 °C a zakalení zamražuje na -80 °C. Výsledná struktura oceli tak zvyšuje tvrdost a odolnost nože.

Elegantní protiskluzová rukojeť z odolného plastu nabízí pohodlný úchop pro bezúnavnou práci. Nerezová aplikace na jejím konci dopomáhá optimálnímu vyvážení nože. Nepřilnavý titanový povrch čepelí pak dodává designu nožů COLORI® Titanium zcela nový rozměr. Celá série působí moderně a elegantně zároveň.

Čepele nožů jsou navíc díky titanovému povrchu chráněny proti korozi, a to ve všech přirozených prostředích. Titanium také nevylučuje železité ionty a nezpůsobuje tak kovovou příchuť krájených potravin. Třešničkou na dortu celého konceptu nožů COLORI® Titanium je vysoká a dlouhotrvající ostrost čepelí a nepřilnavost jejich povrchu, která zajišťuje snadné krájení.

Kuhn Rikon je švýcarskou společností, která vytváří inovativní a vysoce funkční výrobky do kuchyně v nejvyšší kvalitě. Už více než 90 let přinášejí její designéři nová kreativní řešení, která usnadňují práci v moderní kuchyni. Kvalitu a vášeň pro vaření, které provázejí vznik produktů Kuhn Rikon, potvrzují mnohá prestižní ocenění za design. V sortimentu značky Kuhn Rikon naleznete vše potřebné do kuchyně – hrnce, pánve, nože, pomocníky do domácnosti a také nejmodernější tlakové hrnce. To vše v promyšleném a lákavém designu, různých velikostech a barvách. Kuhn Rikon nabízí to nejlepší, aby uspokojil i ty nejvyšší nároky milovníků dobrého jídla.

KÓD: KR26574

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu