Joseph Joseph

Sada nožů v rotačním stojanu Elevate™ 100

otočný stojan s 6 noži

  • 6 435 Kč
  • skladem 2 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: JS95016
Značka: Joseph Joseph
Série: Joseph Joseph 100 Collection
Barva / rozměry: bez nožů v 25 cm, s noži v 38 cm
Materiál: není vhodné do myčky
nerezová ušlechtilá ocel 18/8
plast bez BPA

Popis produktu

Sada nožů v rotačním stojanu Elevate™ 100 obsahuje:

  • 1x loupací nůž délka 8,9 cm
  • 1x univerzální nůž délka 12,7 cm
  • 1x Santoku nůž délka 17,8 cm
  • 1x kuchařský nůž délka 20 cm
  • 1x vykosťovací nůž 20 cm
  • 1x nůž na chléb 20 cm

Připravili jsme pro vás spoustu novinek! Intenzivně pracujeme na podrobném popisu, který zde brzy najdete. V případě, že se chcete o tomto produktu dozvědět více, je vám k dispozici náš zákaznický servis na čísle 800 112 212, kde se vám dostane péče, na kterou jste v Kulině zvyklí.

Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového designu do vlastního byznysu. Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu nové produkty a nové atraktivní barevné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkem vývoje, jehož snahou bylo povýšit funkčnost, bezpečnost a vizuální stránku na maximum. Výsledné produkty vzbuzují nadšení a přinášejí radost, nejen svým hravým designem, ale i překvapivou praktičností, kterou si zamilujete již od prvního použití. Joseph Joseph vyhrává na celé čáře nejen u zákazníků ve více než 100 zemích světa, ale také každoročně získává mnoho cen a nominací za design a inovace. Vysoká prodejnost a oblíbenost kuchyňských produktů umožnila přesunout pozornost designérů dále než jen na pracovní desku a to konkrétně pod ní – na segment odpadového řešení a úklidu. Díky tomu si nyní zákazníci mohou dopřát nejen designové kuchyňské náčiní, ale také komplexní, variabilní a inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která do moderního způsobu života dokonale zapadá. Joseph Joseph tak již není jen záruka prémiového designu a kvality, ale i příležitost jak změnit svůj životní styl.

KÓD VÝROBCE: 95016

O značce Joseph Joseph

Joseph Joseph

Od roku 2003 přináší společnost Joseph Joseph na trh praktické, funkční, a hravé pomocníky do kuchyně a domácnosti, které dělají radost i zpříjemňují každodenní život. Cílem značky je neustálé zdokonalování a prémiová kvalita. V pestré nabídce naleznete špičkové kulinářské náčiní, vybavení pro stolování, doplňky do koupelny a mnoho dalších báječných nezbytností.