-12 %

Produkt se už neprodává

Sada nožů s dřevěným blokem Grand Gourmet 6-dílná

5x nůž, 1x blok

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Sada nožů s dřevěným blokem Grand Gourmet WMF obsahuje:

  • Nůž na zeleninu Grand Gourmet
  • Univerzální nůž Grand Gourmet 11 cm
  • Nůž na maso Grand Gourmet 16 cm
  • Kuchyňský nůž Grand Gourmet 20 cm
  • Nůž na chléb Grand Gourmet 19 cm

Série nožů Grand Gourmet v sobě spojuje náročný design a vysokou funkčnost. Čepele nožů jsou vyrobeny z kvalitní nožířské oceli. Nezničitelné rukojeti z Cromarganu® (ušlechtilá nerezová ocel 18/10) zaručují optimální hygienu a dobře padnou do ruky. Atraktivní balení a možnost nechat na rukojeti nože vygravírovat jméno obdarovaného jsou skvělým nápadem na dárek!

Blok na nože představuje nejlepší a nejbezpečnější způsob skladování kvalitních kuchyňských nožů. Všechny nože tak máte vždy po ruce a současně chráníte jejich ostří.

Díky své krátké, elastické čepeli padne tento nůž na zeleninu Grand Gourmet velmi dobře do ruky a má všestranné využití. Je vhodný k očištění a přípravě zeleniny, hub a salátů.

Univerzální nůž nakrájí syrovou zeleninu, ovoce nebo tvrdé uzeniny a salámy.

Nůž na maso Grand Gourmet 16 cm se výborně hodí na krájení a porcování syrového nebo pečeného masa. Má velkou čepel, díky které lehce překrojí jeho vlákna a při porcování pečeně zajistí, že z masa nevyteče šťáva. S tímto nožem lze krájet maso i na velmi malé kostky nebo tenké proužky.

Tento kuchyňský nůž Grand Gourmet s dvojitým vroubkováním na čepeli má rovný hřbet čepele a zahnuté ostří, neboť právě takový tvar čepele nejlépe odpovídá různým použitím. Díky němu čepel kuchyňského nože dobře klouže po podložce a umožňuje tak převážně houpavé pohyby. Kuchyňský nůž je díky tenkému listu ideální k očištění, krájení a porcování. Je také vhodný na brambory, zeleninu, ovoce, maso nebo ryby.

Nůž na chléb Grand Gourmet má dlouhou, silnou, vroubkovanou čepel. Jemně prořízne tvrdou chlebovou kůrku a hladce nakrájí chléb na krajíce. Nůž na chléb krájí také ovoce, aniž by poničilo jeho strukturu. Díky vroubkované čepeli krájí nůž na chléb rovně a tzv. "projede" čímkoliv, co chcete nakrájet, aniž by čepel sklouzla po povrchu. Vroubkovanou čepel navíc nemusíte brousit.

KÓD: WM1889856030

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu