-30 %

Produkt se už neprodává

Sada nožů s dřevěným blokem Grand Class

4x nůž, 1x ocílka, 1x blok

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Sada nožů s dřevěným blokem Grand Class WMF obsahuje:

  • 1x Nůž na maso Grand Class 16 cm, č. výr.: WM1891676030
  • 1x Univerzální nůž Grand Class 11 cm, č. výr.: WM1891626030
  • 1x Nůž na chléb Grand Class s dvojitým vroubkováním na čepeli 19 cm, č. výr.: WM1891696030
  • 1x Kuchařský nůž Grand Class 20 cm, č. výr.: WM1891716030
  • 1x Ocílka
  • 1x Dřevěný blok č. výr.: WM1880474500

WMF série nožů Grand Class spojuje design bezespárového zpracování rukojeti jaké má série Grand Gourmet s efektními nýty ze série Spitzenklasse. Čepele jsou ručně kované po celé délce, velmi ostré a odolné.

Univerzální nůž Grand Class nakrájí syrovou zeleninu, tvrdé ovoce nebo tvrdé uzeniny a salámy.

Nůž na chléb Grand Class s dvojitým vroubkováním na čepeli má dlouhou, silnou čepel. Jemně prořízne tvrdou chlebovou kůrku a hladce nakrájí chléb na krajíce. Nůž na chléb krájí také ovoce, aniž by poničil jeho strukturu. Díky vroubkované čepeli krájí nůž na chléb rovně a tzv. "projede" čímkoliv, co chcete nakrájet, aniž by čepel sklouzla po povrchu. Vroubkovanou čepel navíc nemusíte brousit.

V případě kuchařského nože Grand Class jsou hřbet nože a břit lehce prohnuté a zužují se do špičky, díky tomu lze kuchařský nůž využít skutečně všestranně. Kuchařský nůž má širokou, silnou čepel pro krájení masa, ryb a zeleniny. Je vhodný také k nasekání a kolébkovému krájení bylinek, zeleniny nebo ořechů. Špička nože přitom zůstává pevně na pracovní ploše a ostřím pohybujete nahoru a dolů. Kuchařský nůž má jednu širší stranu, pomocí které lze rovnoměrně filetovat kusy ryb.

Nůž na maso Grand Class se výborně hodí na krájení a porcování syrového nebo pečeného masa. Má velkou čepel, díky které lehce překrojí jeho vlákna a při porcování pečeně zajistí, že z masa nevyteče šťáva. S tímto nožem lze krájet maso i na velmi malé kostky nebo tenké proužky.

Pomocí ocílky můžete kvalitní nůž kdykoliv snadno a účinně naostřit, neboť i ten nejkvalitnější nůž časem svou ostrost ztrácí. Se správnou technikou a správnou ocílkou z keramiky nebo chromo-vanadiové oceli byste měli nůž naostřit před, resp. po každém použití.

KÓD: WM1891779990

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu