Produkt se už neprodává

Sada nožů s dřevěným blokem Grand Class

7x nůž, 1x blok

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Sada nožů s dřevěným blokem Grand Class WMF obsahuje:

  • 1x Loupací nůž Grand Class
  • 1x Nůž na zeleninu Grand Class
  • 1x Univerzální nůž Grand Class 11 cm
  • 1x Univerzální nůž Grand Class
  • 1x Kuchyňský nůž Grand Class s dvojitým vroubkováním na čepeli
  • 1x Nůž na chléb Grand Class
  • 1x Kuchařský nůž Grand Class
  • 1x Dřevěný blok se štětinovou vložkou

WMF série nožů Grand Class spojuje design bezespárového zpracování rukojeti jaké má série Grand Gourmet s efektními nýty ze série Spitzenklasse. Čepele jsou ručně kované po celé délce, velmi ostré a odolné.

Díky své krátké, elastické čepeli padne tento nůž na zeleninu Grand Class velmi dobře do ruky a má všestranné využití. Je vhodný k očištění a přípravě zeleniny, hub a salátů.

Univerzální nůž Grand Class nakrájí syrovou zeleninu, tvrdé ovoce nebo tvrdé uzeniny a salámy.

Tento kuchyňský nůž Grand Class s dvojitým vroubkováním na čepeli má rovný hřbet čepele a zahnuté ostří, neboť právě takový tvar čepele nejlépe odpovídá různým použitím. Díky němu čepel kuchyňského nože dobře klouže po podložce a umožňuje tak převážně houpavé pohyby. Kuchyňský nůž je díky tenkému listu ideální k očištění, krájení a porcování. Je také vhodný na brambory, zeleninu, ovoce, maso nebo ryby.

Nůž na chléb Grand Class má dlouhou, silnou, vroubkovanou čepel. Jemně prořízne tvrdou chlebovou kůrku a hladce nakrájí chléb na krajíce. Nůž na chléb krájí také ovoce, aniž by poničil jeho strukturu. Díky vroubkované čepeli krájí nůž na chléb rovně a tzv. "projede" čímkoliv, co chcete nakrájet, aniž by čepel sklouzla po povrchu. Vroubkovanou čepel navíc nemusíte brousit.

V případě kuchařského nože Grand Class jsou hřbet nože a břit lehce prohnuté a zužují se do špičky, díky tomu lze kuchařský nůž využít skutečně všestranně. Kuchařský nůž má širokou, silnou čepel pro krájení masa, ryb a zeleniny. Je vhodný také k nasekání a kolébkovému krájení bylinek, zeleniny nebo ořechů. Špička nože přitom zůstává pevně na pracovní ploše a ostřím pohybujete nahoru a dolů. Kuchařský nůž má jednu širší stranu, pomocí které lze rovnoměrně filetovat kusy ryb.

Loupací nůž Grand Class ideální pro každodenní použití v kuchyni. Díky zahnutému ostří se přizpůsobí tvaru ovoce nebo zeleniny a bezproblémově je oloupe.

KÓD: WM1891769990

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu