-25 %

Produkt se už neprodává

Sada nožů s blokem Grand Gourmet 5-dílná

4x nůž, 1x blok

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Sada nožů se štětinovým blokem Grand Gourmet WMF obsahuje:

  • Nůž na zeleninu Grand Gourmet 9 cm, č. výr.: WM1889466030
  • Univerzální nůž Grand Gourmet 11 cm, č. výr.: WM1880316030
  • Kuchařský nůž Grand Gourmet 20 cm, č. výr.: WM1880396030
  • Nůž na chléb Grand Gourmet 19 cm, č. výr.: WM1889506030
  • Blok štětinový, č. výr.: WM1873776040

Série nožů Grand Gourmet v sobě spojuje náročný design a vysokou funkčnost. Čepele nožů jsou vyrobeny z kvalitní nožířské oceli. Nezničitelné rukojeti z Cromarganu® (ušlechtilá nerezová ocel 18/10) zaručují optimální hygienu a dobře padnou do ruky. Atraktivní balení a možnost nechat na rukojeti nože vygravírovat jméno obdarovaného jsou skvělým nápadem na dárek!

Blok na nože se štětinovou vložkou představuje nejlepší a nejbezpečnější způsob skladování kvalitních kuchyňských nožů. Všechny nože tak máte vždy po ruce a současně chráníte jejich ostří. Štětinovou vložku lze vyjmout a umýt v myčce na nádobí.

Díky své krátké, pružné čepeli padne tento nůž na zeleninu Grand Gourmet velmi dobře do ruky a má všestranné využití. Je vhodný k očištění a přípravě zeleniny, hub a salátů.

Univerzální nůž nakrájí syrovou zeleninu, ovoce nebo tvrdé uzeniny a salámy.

V případě kuchařského nože Grand Gourmet jsou hřbet nože a břit lehce prohnuté a zužují se do špičky, díky tomu lze kuchařský nůž využít skutečně všestranně. Kuchařský nůž má širokou, silnou čepel pro krájení masa, ryb a zeleniny. Je vhodný také k nasekání a kolébkovému krájení bylinek, zeleniny nebo ořechů. Špička nože přitom zůstává pevně na pracovní ploše a ostřím pohybujete nahoru a dolů. Kuchařský nůž má jednu širší stranu, pomocí které lze rovnoměrně filetovat kusy ryb.

Nůž na chléb Grand Gourmet má dlouhou, silnou, vroubkovanou čepel. Jemně prořízne tvrdou chlebovou kůrku a hladce nakrájí chléb na krajíce. Nůž na chléb krájí také ovoce, aniž by poničilo jeho strukturu. Díky vroubkované čepeli krájí nůž na chléb rovně a tzv. "projede" čímkoliv, co chcete nakrájet, aniž by čepel sklouzla po povrchu. Vroubkovanou čepel navíc nemusíte brousit.

KÓD: WM1889669990

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu