Produkt se už neprodává

Sada nožů s blokem 6-dílná Spitzenklasse

5x nůž, 1x blok

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

1x blok, 1x nůž na zeleninu, 1x kuchařský nůž, 1x nůž na chléb, 1x kuchyňský nůž , 1x steakový nůž

Sada nožů s blokem 6-dílná Spitzenklasse WMF obsahuje:

  • 1x blok
  • 1x nůž na zeleninu
  • 1x kuchařský nůž
  • 1x nůž na chléb
  • 1x kuchyňský nůž
  • 1x steakový nůž

Kuchyňský nůž Spitzenklasse má rovný hřbet čepele a zahnuté ostří, neboť právě takový tvar čepele nejlépe odpovídá různým použitím. Díky němu čepel kuchyňského nože dobře klouže po podložce a umožňuje tak převážně houpavé pohyby. Kuchyňský nůž je díky tenkému listu ideální k očištění, krájení a porcování. Je také vhodný na brambory, zeleninu, ovoce, maso nebo ryby.

Díky své krátké, elastické čepeli padne tento nůž na zeleninu Spitzenklasse 8 cm velmi dobře do ruky a má všestranné využití. Je vhodný k očištění a přípravě zeleniny, hub a salátů.

V případě kuchařského nože Spitzenklasse jsou hřbet nože a břit lehce prohnuté a zužují se do špičky, díky tomu lze kuchařský nůž využít skutečně všestranně. Kuchařský nůž má širokou, silnou čepel pro krájení masa, ryb a zeleniny. Je vhodný také k nasekání a kolébkovému krájení bylinek, zeleniny nebo ořechů. Špička nože přitom zůstává pevně na pracovní ploše a ostřím pohybujete nahoru a dolů. Kuchařský nůž má jednu širší stranu, pomocí které lze rovnoměrně filetovat kusy ryb.

Steakový nůž Spitzenklasse si hravě poradí nejen s grilovaným masem.

Nůž na chléb Spitzenklasse má dlouhou, silnou, vroubkovanou čepel. Jemně prořízne tvrdou chlebovou kůrku a hladce nakrájí chléb na krajíce. Nůž na chléb krájí také ovoce, aniž by poničil jeho strukturu. Díky vroubkované čepeli krájí nůž na chléb rovně a tzv. "projede" čímkoliv, co chcete nakrájet, aniž by čepel sklouzla po povrchu. Vroubkovanou čepel navíc nemusíte brousit.

Série nožů Spitzenklasse je mezi noži klasikou. Čepele nožů z kované speciální nožířské oceli zaručují skvělé vlastnosti krájení a dlouhotrvající ostrost po celé délce čepele. Nýtované části rukojetí jsou ze speciální umělé hmoty. Tato řada nabízí nože na všechna myslitelná použití, vždy s vhodným ostřím a správným tvarem čepele.

KÓD: WM1895379990

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu