Produkt se už neprodává

Sada nožů 3-dílná Spitzenklasse Plus

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Sada nožů Spitzenklasse Plus WMF obsahuje:

  • Nůž na zeleninu Spitzenklasse Plus 8 cm, č. výr.: WM1895436031
  • Kuchařský nůž Spitzenklasse Plus 20 cm, č. výr.: WM1895486031
  • Univerzální nůž Spitzenklasse Plus 14 cm, č. výr.: WM1895896031

Série nožů Spitzenklasse Plus navazuje na tradiční sérii nožů Spitzenklasse, která je mezi noži klasikou. Čepele nožů z kované speciální nožířské oceli zaručují skvělé vlastnosti krájení a dlouhotrvající ostrost po celé délce čepele. Nýtované části rukojetí jsou ze speciální umělé hmoty a na rozdíl od série Spitzenklasse mají zaoblené hrany. Tato řada nabízí nože na všechna myslitelná použití, vždy s vhodným ostřím a správným tvarem čepele.

Univerzální nůž Spitzenklasse Plus 14 cm nakrájí syrovou zeleninu, tvrdé ovoce nebo tvrdé uzeniny a salámy.

V případě kuchařského nože Spitzenklasse Plus 20 cm jsou hřbet nože a břit lehce prohnuté a zužují se do špičky, díky tomu lze kuchařský nůž využít skutečně všestranně. Kuchařský nůž má širokou, silnou čepel pro krájení masa, ryb a zeleniny. Je vhodný také k nasekání a kolébkovému krájení bylinek, zeleniny nebo ořechů. Špička nože přitom zůstává pevně na pracovní ploše a ostřím pohybujete nahoru a dolů. Kuchařský nůž má jednu širší stranu, pomocí které lze rovnoměrně filetovat kusy ryb.

Díky své krátké, pružné čepeli padne tento nůž na zeleninu Spitzenklasse Plus 8 cm velmi dobře do ruky a má všestranné využití. Je vhodný k očištění a přípravě zeleniny, hub a salátů.

KÓD: WM1894919990

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu