-21 %

Produkt se už neprodává

Sada nožů 3-dílná Damasteel v luxusní dárkové kazetě

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

1x kuchařský nůž 20 cm, 1x nůž na maso 17 cm, 1x nůž univerzální 11 cm, 1x dřevěná dárková kazeta

Nože ze série Damasteel jsou skutečnými uměleckými díly. U čepelí Damasteel se snoubí estetika ručně vyráběných damascénských čepelí s možnostmi nejmodernějších technologií. Výsledkem tohoto zcela nového postupu je nožířská ocel dosud nevídané kvality a nepřekonatelné ostrosti, broušená pod úhlem 30°. Charakteristická textura nože vzniká specifickým spojením různých materiálů - PMC 27 a RWL 34 ve 120 vrstvách a následným jemným leptáním kyselinou. Sadu nožů Damasteel dodáváme v krásné dřevěné dárkové kazetě.

Aby nože zůstaly ostré, doporučujeme je brousit keramickou ocílkou nebo obtahovacím brouskem. Dbejte však na to, aby řezný úhel špičky nože a brousku byl 30 stupňů. Nůž veďte po brousku na plocho.

Možnost nechat na rukojeť nože vygravírovat jméno činí z tohoto nože skvělý nápad na osobní dárek!

Nože Damasteel WMF ve stručnosti:

  • Špičkové zpracování
  • Profesionální kvalita
  • Charakteristická kresba damascénské oceli z cca 120 vrstev
  • Nepřekonatelná ostrost
  • V krásné dřevěné dárkové kazetě
  • Možnost vygravírování jména či monogramu do rukojeti

V případě kuchařského nože Damasteel 20 cm jsou hřbet nože a břit lehce prohnuté a zužují se do špičky, díky tomu lze kuchařský nůž využít skutečně všestranně. Kuchařský nůž má širokou, silnou čepel pro krájení masa, ryb a zeleniny. Je vhodný také k nasekání a kolébkovému krájení bylinek, zeleniny nebo ořechů. Špička nože přitom zůstává pevně na pracovní ploše a ostřím pohybujete nahoru a dolů. Kuchařský nůž má jednu širší stranu, pomocí které lze rovnoměrně filetovat kusy ryb.

Nůž na maso Damasteel se výborně hodí na krájení a porcování syrového nebo pečeného masa. Má velkou čepel, díky které lehce překrojí jeho vlákna a při porcování pečeně zajistí, že z masa nevyteče šťáva. S tímto nožem lze krájet maso i na velmi malé kostky nebo tenké proužky.

Univerzální nůž Damasteel 11 cm nakrájí syrovou zeleninu, tvrdé ovoce nebo tvrdé uzeniny a salámy.

KÓD: WM1890099990

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu