Popis produktu

Sada na mytí nádobí BUCKET obsahuje:

1x nádoba s madlem ve tvaru "T", 24 cm

1x kartáč na nádobí STAND, 22 cm

1x dávkovač na mýdlo SPLASH, 15 cm

1x utěrka

Sada na mytí nádobí BUCKET je jednoduchá na manipulaci, především díky praktickému madlu ve tvaru písmene "T". Nádobí lze při odkapávání o madlo opřít. Součástí sady je kartáč na nádobí STAND, který lze postavit vedle umyvadla a je tak vždy připravený k použití. Zároveň má vyměnitelný kartáč a můžete tak použít extra jemnou, jemnou nebo tvrdší variantu štětin. Dále obsahuje silikonový dávkovač na mýdlo SPLASH, díky kterému lehkým zmáčknutím aplikujete potřebné množství čistícího prostředku a vysoce savou utěrku. Kyblík lze použít i na další, dětské, malířské, nebo třeba grilovací, potřeby.

  • Moderní minimalistický dánský design VE2
  • Sada na mytí nádobí s praktickým "T" madlem
  • Kyblík na nádobí, dávkovač na mýdlo, kartáč a utěrka
  • Vhodné do myčky
  • Kvalitní snadno omyvatelný ABS plast
  • Praktický designový pomocník do kuchyně

Série BUCKET je v souladu s novodobým a dlouhotrvajícím designovým směrem. Je vyrobena pro vaši vysokou spokojenost s její funkčností, jednoduchostí, kvalitou a jedinečnými materiály. Minimalistický design VE2 má kořeny v tradicích, na které je dánská společnost právem hrdá. Pod tímto unikátním designem jsou podepsáni Tilde Nygaard, Hugo Dines Schmidt a Morten Lauritzen. Celá série je vzdušná, jednoduchá, ale překvapí svou dokonalostí. Moderní materiál v kombinaci s praktičností je přesně to, co potřebuje každá kuchyň.

Dánská společnost ZONE se vrací na trh a je v mnohem lepší formě než kdy jindy. Její „DNA“ prošla za posledních 12 měsíců naprostou revitalizací. Designově do detailu promyšlené produkty jdou ruku v ruce s životním stylem a potřebami dnešního spotřebitele. Produkty, pod kterými jsou podepsáni mladí nadaní designéři, již získaly řadu ocenění v domácím i mezinárodním prostředí, jako například nejinovativnější produkt na mezinárodním veletrhu Maison & Objet v Paříži, Formland News Audience Award na veletrhu Designland a v neposlední řadě prestižní ocenění Red Dot Award – největší designová soutěž na světě. Společnost ZONE nemá strach z inovací a je oprávněně velmi ambiciózní. Všechny produkty mají nadčasový vzhled a svými materiály, barvou i vzhledem se zařadily ke světové špičce. Produkty jsou nejen designově dotažené k dokonalosti, jsou také praktické, plně funkční, jednoduché a vaše domácnost se tak stane vzdušnějším a modernějším prostorem k bydlení.

KÓD VÝROBCE: 330202

O značce ZONE

ZONE

Cílem dánské značky ZONE je nabourávat klasické představy o designu a nastolování trendů ve vybavování domácností. Charakteristickými znaky jsou skandinávský minimalismus, kvalitní materiály a neustálá snaha o inovace. I proto společnost spolupracuje s řadou inspirativních designérů.

Kód: ZO330202
Značka: ZONE
Série: ZONE BUCKET
Designér: Tilde Nygaard / Hugo Dines Schmidt / Morten Lauritzen - VE2
Barva / rozměry: černá / Ø 15 cm, v 24 cm
Materiál: ABS plast
silikon
vhodné do myčky