Silit

Sada hrnců 4 ks Modesto

Silargan®, se skleněnými poklicemi

  • 6 979 Kč
  • skladem 1 ks
    další kusy: nedostupné, doprodáno
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: SL2109294665
Značka: Silit
Série: Silit Modesto
Designér: Teams Design
Materiál: izolační ucha/rukojeti
nerezová ušlechtilá ocel
poklice do trouby do 70 °C
Silargan®
vhodné do myčky
vhodné do trouby do 70 °C
vhodné na indukci

Popis produktu

Sada hrnců 4 ks Modesto obsahuje:

  • Kastrol Ø 20 cm, objem 2,4 l, se skleněnou poklicí, č. výr.: SL0220290011
  • Hrnec Ø 16 cm, objem 2,0 l, se skleněnou poklicí, č. výr.: SL0316290011
  • Hrnec Ø 20 cm, objem 3,7 l, se skleněnou poklicí, č. výr.: SL0320290011
  • Hrnec Ø 24 cm, objem 6,4 l, se skleněnou poklicí, č. výr.: SL0324290011

Ochranná podložka pro stohování nádobí ochrání vaše pánve proti odření či poškrábání. Silikonovou podložku jednoduše vložte na dno pánve a poté můžete bez obav dovnitř stohovat další kusy nádobí.

  • Vyrobena ze silikonu
  • Pro bezpečné stohování a skladování pánví

Každé 3 sekundy se na celém světě prodá 1 výrobek značky Fissler!

Společnost Fissler GmbH je největším německým výrobcem potřeb pro domácnost a kuchyni. Prostřednictvím svého obchodního zastoupení působí na všech světových kontinentech ve více než 80 zemích. Označení "Superznačka z Německa" právem řadí Fissler mezi nejvlivnější brandy. Silný důraz na inovaci a vývoj trvající dlouhá desetiletí oprávněně přispívá k produkci výrobků, které vám umožní prožít často nudné technologické postupy hravým a novým způsobem. Každý rok zákazníci netrpělivě očekávají novinky, které je budou bavit. Fissler je průkopníkem nových trendů, což dokládá i řada patentů a designových ocenění. Za zmínku rozhodně stojí i řízení kontroly, která probíhá celým procesem výroby pod přísnými standardy. Moderní výrobní technologie a nové kontrolní nástroje garantují tu nejvyšší kvalitu. Již více než 170 let Fissler staví na 3 klíčových pilířích – technologickém know-how, dokonalé výrobě a velké inovační síle. Všech 700 zaměstnanců má za cíl to jediné – výrobek přizpůsobený potřebám zákazníka. Vaření musí naše zákazníky těšit! Made in Fissler (Germany)

KÓD VÝROBCE: 21.0929.4665

O značce Silit

Silit

S praktickým nádobím Silit šetříte čas, přírodu a ozdobíte svůj prostřený stůl. Německá značka má téměř stoletou historii výroby kvalitního vybavení do kuchyně. Při jeho vývoji bere ohled zejména na potřeby svých zákazníků. Výsledkem jsou špičkové hrnce, pánve nebo ikonické tlakové hrnce.