ZONE

Sada dóz 3 kusy warm grey, ice green, cactus PEILI

vítěz Red Dot Design Award 2016

  • 659 Kč
  • skladem 2 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: ZO330219
Značka: ZONE
Série: ZONE PEILI
Designér: Tilde Nygaard / Hugo Dines Schmidt / Morten Lauritzen - VE2
Barva / rozměry: teplá šedá, ledově zelená, kaktusově zelená / Ø 9 cm, v 6 cm, V 0,25 l
Materiál: melamin
vhodné do mikrovlnné trouby
vhodné do myčky

Popis produktu

Sada servírovacích dóz PEILI obsahuje:

  • 1x servírovací dóza PEILI o objemu 0,25 l, Ø 9 cm, v 6 cm, teplá šedá
  • 1x servírovací dóza PEILI o objemu 0,25 l, Ø 9 cm, v 6 cm, ledově zelená
  • 1x servírovací dóza PEILI o objemu 0,25 l, Ø 9 cm, v 6 cm, kaktusově zelená

Servírovací melaminové dózy PEILI si vás získají moderním designem, funkčností, stylem a jednoduchostí. Dózy lze použít i jako misku na potraviny. Víčko zase jako servírovací talíř nebo podnos. Ideální nadčasový doplněk do každé kuchyně, který uchvátí svým zpracováním. Tři barevné odstíny v sadě ozdobí každou kuchyň či stůl.

  • Moderní minimalistický dánský design VE2
  • Dózy, misky nebo servírovací talíře zároveň
  • Odolný melamin
  • Vhodné do myčky
  • Vhodné do mikrovlnné trouby

Série PEILI je příkladem nové estetiky, neoklasického designu, jedinečnosti, a zároveň moderním výkladem misek a talířů. Minimalistický design VE2 má kořeny v tradicích, na které je dánská společnost právem hrdá. Pod tímto unikátním designem jsou podepsáni Tilde Nygaard, Hugo Dines Schmidt a Morten Lauritzen. Tvary, barvy i funkčnost této řady získala řadu mezinárodních ocenění. Série nabízí produkty pro přípravu, servírování a skladování pokrmů. Specializuje se na elegantní a jednoduché misky s víčkem, které slouží k servírování tapas, jako talíř či podnos. Výhodou těchto výrobků je jednoduchost a úspora místa, kterou ocení především majitelé menších kuchyní. Celá série je vzdušná, jednoduchá, ale překvapí svou dokonalostí. Dózy jsou melaminové, tudíž vhodné pro styk s potravinami.

Dánská společnost ZONE se vrací na trh a je v mnohem lepší formě než kdy jindy. Její „DNA“ prošla za posledních 12 měsíců naprostou revitalizací. Designově do detailu promyšlené produkty jdou ruku v ruce s životním stylem a potřebami dnešního spotřebitele. Produkty, pod kterými jsou podepsáni mladí nadaní designéři, již získaly řadu ocenění v domácím i mezinárodním prostředí, jako například nejinovativnější produkt na mezinárodním veletrhu Maison & Objet v Paříži, Formland News Audience Award na veletrhu Designland a v neposlední řadě prestižní ocenění Red Dot Award – největší designová soutěž na světě. Společnost ZONE nemá strach z inovací a je oprávněně velmi ambiciózní. Všechny produkty mají nadčasový vzhled a svými materiály, barvou i vzhledem se zařadily ke světové špičce. Produkty jsou nejen designově dotažené k dokonalosti, jsou také praktické, plně funkční, jednoduché a vaše domácnost se tak stane vzdušnějším a modernějším prostorem k bydlení.

KÓD VÝROBCE: 330219

O značce ZONE

ZONE

Cílem dánské značky ZONE je nabourávat klasické představy o designu a nastolování trendů ve vybavování domácností. Charakteristickými znaky jsou skandinávský minimalismus, kvalitní materiály a neustálá snaha o inovace. I proto společnost spolupracuje s řadou inspirativních designérů.