Produkt se už neprodává

Ručník 50 x 100 cm vínová marsala NaturalDream, Fischbacher

z biobavlny

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Luxusní ručník NaturalDream značky Christian Fischbacher je vyráběn ve Švýcarsku ze 100% výběrové dlouhovlákenné bavlny Supima pocházející z ekologického zemědělství, převážně z Ameriky, Egypta a Peru. Série NaturalDream získala nejpřísnější mezinárodní biotextilní certifikaci GOTS. Ručníky NaturalDream tak v sobě spojují jemnost doteku při použití s vědomím, že jejich výroba je etická a podporuje dlouhodobou udržitelnost zdrojů na naší planetě.

Speciální metoda tkaní a použití dlouhovlákenné jemné biobavlny Supima zajišťuje ručníkům NaturalDream nesrovnatelně vyšší savost oproti běžnému froté. Se svými 380 g/m² jsou neuvěřitelně hebké, načechrané a přitom lehké. Velmi oblíbené jsou pro svou vysokou absorpci, luxusní vzhled a dlouhou životnost. NaturalDream – sametově měkké pomazlení.

Ručníky NaturalDream s jemně proužkovanou strukturou oceníte po osvěžující koupeli či sprše. Doporučujeme praní na 60 °C bez bělidel a sušení v sušičce prádla. Sušení teplým vzduchem totiž dodá ručníkům ještě více nadýchanosti. Sušička pomáhá "otevřít" smyčky bavlněných vláken, jež by se jinak otevřely až během použití. Absorpční vlastnosti jsou v obou případech stejné, ručníky jsou však na dotek jemnější. Vysokou kvalitu výroby dokládá i dlouhá životnost materiálu.

Luxusní bio série NaturalDreamve stručnosti:

 • Vyrobeno ve Švýcarsku z dlouhovlákenné biobavlny 380 g/m²
 • Bavlna z ekologického zemědělství bez škodlivých chemických látek
 • Speciální metoda výroby zvyšující savost
 • Neuvěřitelně měkké, husté a výjimečně absorpční froté
 • Ručníky jsou lehké, velmi rychle schnou, po vyprání drží tvar
 • Dlouhá životnost materiálu, ruční kontrola kvality
 • Jemně proužkovaná struktura, s nenápadnou bordurou
 • Poutko pro zavěšení s logem značky
 • Splňuje striktní standardy bio certifikátu GOTS
 • Praní v pračce na 60 °C, bílá barva na 95 °C
 • Doporučujeme sušit v sušičce (na mírnou teplotu)
 • K dispozici v dalších velikostech a barvách

Luxusní nadýchané ručníky série NaturalDream od mezinárodně uznávané značky Christian Fischbacher dělají čest svému jménu, jež je budováno už od roku 1819. Jsou neuvěřitelně hebké a díky použití jakostní biobavlny a speciálního výrobního procesu i výjimečně absorpční.

Přirozený hedvábný vzhled ručníků NaturalDream je plně v souladu s bio výrobou série. Jemně proužkovaná struktura s nenápadnou bordurou, použití harmonických barev a objemnost froté ručníků NaturalDream z nich dělají dokonalý dárek pro každého. Muži oceňují jejich objemnost, ženy pak jejich hebkost. K dispozici jsou v několika velikostech a barvách. Nechte se rozmazlovat a vyberte si ten váš!

Pro luxusní značku, jež má pobočky po celém světě od Ameriky až po Japonsko a je spojována s pařížskou módní kulturou a například jménem Gianni Versace, bylo samozřejmostí nabídnout svým zákazníkům také sérii ručníků v bio kvalitě. Důvěryhodnou zárukou pro spotřebitele je mezinárodní certifikát GOTS, jenž zajišťuje ekologický status textilií, od sklizně bavlny, přes ekologicky a sociálně zodpovědnou výrobu.

GOTS je zkratkou pro Global Organic Textile Standard. Jde o nejpřísnější mezinárodní biotextilní certifikaci, která zajišťuje ekologickou čistotu výroby i konečného výrobku. Tím chrání životní prostředí, zdraví lidí zaměstnaných ve výrobě a v neposlední řadě i uživatelů biotextilu. GOTS má v sobě zakotveny i rozsáhlé požadavky na etickou stránku výroby – mimo jiné i podrobně zpracované požadavky na bezpečné a lidsky důstojné pracovní podmínky.

KÓD: CF10135

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu