ZWILLING

Řezač na přebalovou fólii ZWILLING® Sommelier

  • 705 Kč
  • skladem 2 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Popis produktu

Řezač na přebalovou fólii ZWILLING® Sommelier pomůže odstranit všechny ochranné fólie lahví vína. S pomocí čtyř řezných kotoučů rozřízne fólii na jedno otočení. Postačí mírně zatlačit a otočit přiloženým řezačem. Skutečný klenot, který by neměl ve vašem baru či vinotéce chybět.

Řezač na přebalovou fólii ZWILLING® Sommelier ve stručnosti:

  • Snadno odřízne přebalovou fólii
  • Přizpůsobí se různým rozměrům lahve
  • Vyroben z ušlechtilé matné nerezové oceli 18/10
  • Se čtyřmi řeznými kotouči

Nová série doplňků k vínu ZWILLING® Sommelier nabízí milovníkům vína perfektní kombinaci zábavy a užitku. Zažijte degustaci plnou stylu a sestavte si vlastní ZWILLING® Sommelier sérii nebo získejte přírůstek do vaší již založené sbírky. Doplňky k vínu ZWILLING® Sommelier z ušlechtilé nerezové oceli jsou charakteristické svým rafinovaným, unikátním designem a vysokou funkčností.

KÓD VÝROBCE: 39500-047

O značce ZWILLING

ZWILLING

Solingenská značka ZWILLING se za svou 300letou historii vyšvihla mezi špičku výrobců kuchyňského sortimentu. V její nabídce najdete kvalitní kované nože a nůžky, elegantní nerezové nádobí, pomocníky do kuchyně či krásné manikúry. Dlouholetý úspěch značky ZWILLING tkví především v používání kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s kvalitním řemeslným zpracováním.

Kód: ZW39500047
Značka: ZWILLING
Série: ZWILLING Sommelier
Barva / rozměry: v 4,2 cm, š 13 cm, d 8 cm
Materiál: matné
nerezová ušlechtilá ocel 18/10