Produkt se už neprodává

Rendlík 24 cm Quality One se skleněnou poklicí

s rukojetí a uchem

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Nádobí série Quality One

 • Klasická elegance leštěné nerezové oceli s moderními akcenty
 • Kvalitní materiály + prvotřídní zpracování = vysoce kvalitní nádobí s dlouhou životností
 • Nenáročné na údržbu a odolné proti poškrábání
 • Inovativní funkce Cool+® – nepálivá ucha nádobí i úchyty poklic
 • Ucha, rukojeti i úchyty zůstávají během vaření chladnější než je tělesná teplota
 • Nádobí z ušlechtilé nerezové oceli 18/10 Cromargan®
 • Univerzální dno TransTherm® pro všechny zdroje tepla včetně indukce
 • Skleněné poklice s nerezovým úchytem a třemi otvory pro únik páry
 • Vhodné pro použití v troubě do 250 °C, s poklicemi do 180 °C
 • Při použití v troubě nutno použít ochranné chňapky
 • Důmyslné rozšířené okraje hrnců pro pohodlné vylévání bez rozlití
 • Stohovatelné – šetří místo v kuchyni
 • Hygienické, snadno se čistí
 • Lze mýt v myčce nádobí

Od nynějška už není důvod, proč nestrkat prsty do vaření. Řada nádobí Quality One spojuje všechny vlastnosti potřebné v moderní kuchyni. Doplňuje je patentovanou světovou novinkou Cool+®, izolačními uchy, která zůstanou během vaření vždy chladnější než je tělesná teplota. Cool+ je poznávací znamení pro vysoce kvalitní nádobí.

Série Quality One německé značky WMF je vyrobena z ušlechtilé nerezové oceli Cromargan® v krásném elegantním designu oblých tvarů. Leštěná nerezová ocel, leptané logo značky na stěnách hrnců a výrazný design rukojetí dodává celé sérii punc výjimečnosti. Nádobí je vysoce funkční, pro jeho promyšlený design si jej zamilujete při prvním použití. Vysoký komfort zajišťují dostatečně velká ucha hrnců, která díky patentované metodě výroby Cool+ nepálí.

Další předností nerezového nádobí Quality One je použití univerzálního dna TransTherm®, které je vhodné na všechny druhy tepla včetně indukce. Dno rychle absorbuje teplo a rovnoměrně ho pak přenáší na připravovaný pokrm. Hrnce jsou tak nanejvýše vhodné pro vaření, dušení, smažení, blanšírování či napařování. Lze je také použít pro ohřev a zapékání v troubě, a to až do 250 °C.

Skleněné zasouvací poklice s výrazným nerezovým nepálivým Cool+ úchytem byly navrženy pro pohodlnou práci. Těsně dosedají na těla hrnců, čímž umožňují vaření s menším množstvím vody. Dostatečný průhled pak usnadňuje kontrolu obsahu bez nutnosti nadzvedávání. Poklice Quality One jsou navíc opatřeny hned třemi otvory pro odchod přebytečné páry. Při vaření "nenadskakují" a zároveň předcházejí nechtěnému překypění obsahu hrnce.

Nádobí je vybaveno širokým zahnutým okrajem pro snadné vylévání. Nedochází u něj k odkapávání nebo stékání tekutiny po vnějších stěnách hrnce. Hrnce se snadno čistí, lze je samozřejmě mýt v myčce nádobí.

O použitém materiálu

Společnost WMF využívá pro výrobu většiny hrnců nerezovou ušlechtilou ocel 18/10, registrovanou pod značkou Cromargan®. „Crom“ v názvu značí chrom, zbývající část názvu „argan“ pak byla odvozena od latinského slova argentum, tedy stříbro.

Vysoce kvalitní nerezová ocel Cromargan® vznikla zušlechtěním oceli. Obsahuje 72 % oceli, 18 % chromu a 10 % niklu. Jde o materiál trvanlivý, nereznoucí, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásně lesklý a zároveň se snadno čistí.

Německá společnost WMF je již tradičním výrobcem kvalitního kuchyňského vybavení. Svou zkušenost za více než 160 let její existence přenáší i do svého sortimentu a společně s designéry význačných jmen vytváří výrobky v praktickém a nadčasovém designu. Stejně tak je tomu u hrnců série Quality One z pera návrháře Petera Rammingera.

KÓD: WM0776246380

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu