Produkt se už neprodává

Prostírání 31 x 44 cm grey CRAFT

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Prostírání CRAFT je vyrobeno z unikátní, velmi odolné a snadno omyvatelné plsti, která vypadá v prostoru jedinečně a netradičně. Prostírání je velmi snadné na údržbu a jednoduše na něj položíte talíř, příbory i nápoje, díky jeho velikosti. Lze použít i mimo kuchyň na odkládání nejrůznějších nezbytných maličkostí.

  • Kuchyňské prostírání z kvalitní plsti
  • Unikátní design
  • Pevná a snadno omyvatelná plsť
  • Pod talíře, příbory, sklenice a hrnky
  • Široké spektrum využití dle vlastní fantazie

Série CRAFT dánské značky ZONE je jemná unikátní série z imitace kůže a plsti. Doplňky pomohou prostoru stát se jedinečným a uvolněným a vzbuzují příjemnou domácí atmosféru. Součástí CRAFT série jsou koše na pečivo, ovoce nebo třeba vařená vejce. Podložky jsou potom určeny pod talíře nebo na odkládání různých předmětů. Podložky snadno udržíte čisté pomocí vlhkého hadříku. V neposlední řadě jsou součástí série toaletní nezbytnosti v podobě tašek na toaletní potřeby nebo třeba úložné koupelnové koše. Série je navržena designérem Tobiasem Jacobsnem, jehož rodina se věnuje unikátnímu designu doplňků po generace.

Dánská společnost ZONE se vrací na trh a je v mnohem lepší formě než kdy jindy. Její „DNA“ prošla za posledních 12 měsíců naprostou revitalizací. Designově do detailu promyšlené produkty jdou ruku v ruce s životním stylem a potřebami dnešního spotřebitele. Produkty, pod kterými jsou podepsáni mladí nadaní designéři, již získaly řadu ocenění v domácím i mezinárodním prostředí, jako například nejinovativnější produkt na mezinárodním veletrhu Maison & Objet v Paříži, Formland News Audience Award na veletrhu Designland a v neposlední řadě prestižní ocenění Red Dot Award – největší designová soutěž na světě. Společnost ZONE nemá strach z inovací a je oprávněně velmi ambiciózní. Všechny produkty mají nadčasový vzhled a svými materiály, barvou i vzhledem se zařadily ke světové špičce. Produkty jsou nejen designově dotažené k dokonalosti, jsou také praktické, plně funkční, jednoduché a vaše domácnost se tak stane vzdušnějším a modernějším prostorem k bydlení.

KÓD: ZO361031

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu