Thomas

Prkénko dřevěné 75 x 20 cm ONO

  • 1 295 Kč
  • skladem 12 ks
    další kusy: nedostupné, doprodáno
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: TH1196532137905747
Značka: Thomas
Série: Thomas ONO
Designér: Kilian Schindler
Barva / rozměry: v 4 cm, d 75 cm, š 20 cm
Materiál: dřevo kaučukovníku

Popis produktu

Dřevěné prkénko ONO německé značky Thomas je vyrobeno ze světlého dřeva kaučukovníku neboli gumovníku. I zde vidíme ve výběru použitého materiálu ohledy na životní prostředí. Po skončení produkce latexového mléka jsou stromy kaučukovníku na plantážích káceny a vysazují se nové. Dřevo je pak využito například pro výrobu nábytku, podlah nebo jako v případě prkénka ONO pro užitné předměty do domácnosti.

Prkénko můžete využít na krájení nebo jako podnos pro elegantní prezentaci snídaní, občerstvení či jako podtácku pro několik šálků kávy. Fantazii se meze nekladou. Obě strany prkénka jsou zalomené tak, aby se s prkénkem mohlo pohodlně manipulovat.

  • Vyrobeno ze dřeva kaučukovníku
  • Olejované pro delší životnost
  • Moderní nadčasový design
  • Zalomené okraje pro pohodlné uchycení
  • Vyrobeno v Německu

Krásná a obsáhlá kolekce ONO od návrháře Kiliana Schindlera se zaměřuje na podstatné: kvalitu materiálů a estetiku. Přidanou hodnotou jsou pak chytré nápady a možnost hravého kombinování jednotlivých kousků.

ONO – multifunkční porcelán čistých tvarů pro každodenní použití, jenž má svůj vlastní osobitý styl. A to i přesto, že se nesnaží zapůsobit extravagantním designem. V kolekci ONO najdete vše, co dělá život zase o něco příjemnější.

KÓD VÝROBCE: 11965-321379-05747

O značce Thomas

Thomas

Prvotřídní porcelán německé značky Thomas má za sebou stoletou historii, ale pro tvůrčí design pravidelně získává srdce mladých generací. Nádobí výtečné kvality a jednoduchých tvarů najde své místo ve většině interiérů, od klasických po ty moderní.