Thomas

Prkénko dřevěné 38 x 23 cm ONO

  • 1 049 Kč
  • skladem 4 ks
    další kusy: dodání cca 30 dnů
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: TH1196532137905746
Značka: Thomas
Série: Thomas ONO
Designér: Kilian Schindler
Barva / rozměry: v 4 cm, d 38 cm, š 23 cm
Materiál: dřevo kaučukovníku

Popis produktu

Dřevěné prkénko ONO německé značky Thomas je vyrobeno ze světlého dřeva kaučukovníku neboli gumovníku. I zde vidíme ve výběru použitého materiálu ohledy na životní prostředí. Po skončení produkce latexového mléka jsou stromy kaučukovníku na plantážích káceny a vysazují se nové. Dřevo je pak využito například pro výrobu nábytku, podlah nebo jako v případě prkénka ONO pro užitné předměty do domácnosti.

Prkénko můžete využít na krájení nebo jako servírovací podnos pro uzeniny či například pod šálek kávy. Jedna ze stran prkénka zalomená, s prkénkem se tak lépe manipuluje.

  • Vyrobeno ze dřeva kaučukovníku
  • Olejované pro delší životnost
  • Moderní nadčasový design
  • Zalomená hrana pro pohodlné uchycení
  • Vyrobeno v Německu

Krásná a obsáhlá kolekce ONO od návrháře Kiliana Schindlera se zaměřuje na podstatné: kvalitu materiálů a estetiku. Přidanou hodnotou jsou pak chytré nápady a možnost hravého kombinování jednotlivých kousků.

ONO – multifunkční porcelán čistých tvarů pro každodenní použití, jenž má svůj vlastní osobitý styl. A to i přesto, že se nesnaží zapůsobit extravagantním designem. V kolekci ONO najdete vše, co dělá život zase o něco příjemnější.

KÓD VÝROBCE: 11965-321379-05746

O značce Thomas

Thomas

"Thomas - The Trend Factory" - značka, která už více jak 100 let reprezentuje moderní, mladistvý a nekomplikovaný design. Thomas patří do skupiny Rosenthal a zaměřuje se na mladé, ambiciózní zákazníky. Jeho porcelán přímo vyzývá k tvůrčí výzdobě stolů. Jednoduché tvary se hodí do všech interiérů, a to klasických i moderních. Díky jemným liniím se snadno kombinuje.