Popis produktu

Dřevěné prkénko ONO německé značky Thomas je vyrobeno ze světlého dřeva kaučukovníku neboli gumovníku. I zde vidíme ve výběru použitého materiálu ohledy na životní prostředí. Po skončení produkce latexového mléka jsou stromy kaučukovníku na plantážích káceny a vysazují se nové. Dřevo je pak využito například pro výrobu nábytku, podlah nebo jako v případě prkénka ONO pro užitné předměty do domácnosti.

Prkénko můžete využít na krájení nebo jako servírovací podnos pro uzeniny či například pod šálek kávy. Jedna ze stran prkénka zalomená, s prkénkem se tak lépe manipuluje.

  • Vyrobeno ze dřeva kaučukovníku
  • Olejované pro delší životnost
  • Moderní nadčasový design
  • Zalomená hrana pro pohodlné uchycení
  • Vyrobeno v Německu

Krásná a obsáhlá kolekce ONO od návrháře Kiliana Schindlera se zaměřuje na podstatné: kvalitu materiálů a estetiku. Přidanou hodnotou jsou pak chytré nápady a možnost hravého kombinování jednotlivých kousků.

ONO – multifunkční porcelán čistých tvarů pro každodenní použití, jenž má svůj vlastní osobitý styl. A to i přesto, že se nesnaží zapůsobit extravagantním designem. V kolekci ONO najdete vše, co dělá život zase o něco příjemnější.

KÓD VÝROBCE: 11965-321379-05746

O značce Thomas

Thomas

Prvotřídní porcelán německé značky Thomas má za sebou stoletou historii, ale pro tvůrčí design pravidelně získává srdce mladých generací. Nádobí výtečné kvality a jednoduchých tvarů najde své místo ve většině interiérů, od klasických po ty moderní.

Kód: TH1196532137905746
Značka: Thomas
Série: Thomas ONO
Designér: Kilian Schindler
Barva / rozměry: v 4 cm, d 38 cm, š 23 cm
Materiál: dřevo kaučukovníku