Produkt se už neprodává

Příbor Virginia Cromargan protect®: naběračka

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Elegantní polévková naběračka Virginia s vyváženými proporcemi. Využijete ji pro nabírání, nalévání a servírování ideálních porcí polévek či různých dušených pokrmů typu ragú nebo chilli con carne, stylově a bez nežádoucího rozlití. Naběračka se výborně hodí také během přípravy rizota pro postupné přilévání tekutiny. Tuto všestrannou pomůcku uplatníte i pro servírování ovocného salátu na talíř, nabírání ovoce z letní bowle či rozlévání punče.

Ke každé kolekci příborů WMF je v nabídce designově shodná naběračka.

Virginia je příbor, jehož tvar nalezl inspiraci v přírodě. Měkké, moderní a křehké tvary modelu WMF Virginia zvýrazňuje jeho leštěný povrch. Příbor plný protikladů. Jemné zvlnění se zde setkává s asymetrickými liniemi. Zmatněný povrch vyniká v kontrastu s lesklými částmi. Plynulé přechody jsou tím, co z příborů Virginia dělá harmonickou symfonii tvarů.


Příbor Virginia je navíc díky použitému materiálu 150x odolnější než běžný nerezový příbor. I po letech používání bude bez škrábanců! Cromargan protect® je v nabídce u všech často používaných a intenzívně namáhaných částí příborů. Více o materiálu Cromargan protect® naleznete zde.

KÓD: WM1142146390

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu