Produkt se už neprodává

Příbor Type: set lžiček na kávu / čaj

6 kusů

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Lžička na kávu / čaj Type se používá na kávu, čaj a jiné teplé nápoje, jako je například kakao. Je také vhodná na dezerty, jako např. pudink a podobně. Hlava lžičky na kávu je oproti běžné lžíci poměrně menší a používá se k zamíchání a nabírání nápoje. Vzhledem k její velikosti je určena pro šálky a hrnky. Dlouhé lžičky na kávu jsou ideální pro milovníky větších šálků kávy.

Příbory Type z dílny Köhler & Wilms Products jsou elegantní a velmi originální. Jejich základním znakem je individualizovaný design. Každý příbor je odlišně dekorován na rukojeti. V sadě najdete šest různých vzorů, které však jednoznačně patří k sobě. Příbor je přitažlivý na pohled, ještě více však na první dotyk. Každý kus je sám o sobě krásný, společně pak vytváří nevšední podívanou.

Příbor Type je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®, která obsahuje 72 % oceli, 18 % chromu a 10 % niklu. Jde o materiál trvanlivý, nereznoucí, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásně lesklý a zároveň se snadno čistí.

KÓD: WM1289666046

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu