Produkt se už neprodává

Příbor Sinus: servírovací vidlička

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Elegantní servírovací vidličku Sinus vyvážených proporcí využijete k servírování různých krájených mas, rolád, uzenin, sýrů nebo také lososa či nakládaných delikates. Můžete ji použít rovněž v kuchyni například při manipulaci s horkou masovou pečení, k podržení masa při filetování apod.

Servírovací vidlička má dva dlouhé hroty, které umožňují snadné a bezpečné napíchnutí pokrmu. Zvláště dobře se hodí ke stylovému servírování u stolu.

Ke každé kolekci příborů WMF je v nabídce designově shodná servírovací vidlička.

Harmonické tvary a dobře vyvážené proporce předurčují příbor Sinus WMF k univerzálnímu použití. Kované čepele nožů ze speciální oceli zajišťují dlouhotrvající ostrost, jejich duté rukojeti pak pohodlný úchop. Povrch leštěný do vysokého lesku příboru Sinus vytváří měkké přirozené odlesky světla. Společně s mírně asymetrickým tvarem tak dělá příbor zajímavým.

Příbor Sinus je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®, která obsahuje 72 % oceli, 18 % chromu a 10 % niklu. Jde o materiál trvanlivý, nereznoucí, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásně lesklý a zároveň se snadno čistí.

KÓD: WM1265306040

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu