Produkt se už neprodává

Příbor Sinus: servírovací lžíce

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

S pomocí krásně zakulacené servírovací lžíce Sinus bude pro vás podávání vašich kulinářských výtvorů potěšením.

Servírovací lžíce, známá také jako lžíce na zeleninu nebo brambory, je přirozeně nezbytnou pomůckou pro způsobné a elegantní servírování celé řady pokrmů. Používá se na zeleninu, rýži, brambory nebo na nejrůznější druhy nákypů.

Lžíce na servírování je větší než běžná lžíce. Její hlava má tvar spíše kruhu než oválu, což umožňuje snadnější nabírání pokrmů. Dlouhá rukojeť je pak výhodná pro servírování u stolu.

Ke každé kolekci příborů WMF je v nabídce designově shodná servírovací lžíce.

Harmonické tvary a dobře vyvážené proporce předurčují příbor Sinus WMF k univerzálnímu použití. Kované čepele nožů ze speciální oceli zajišťují dlouhotrvající ostrost, jejich duté rukojeti pak pohodlný úchop. Povrch leštěný do vysokého lesku příboru Sinus vytváří měkké přirozené odlesky světla. Společně s mírně asymetrickým tvarem tak dělá příbor zajímavým.

Příbor Sinus je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®, která obsahuje 72 % oceli, 18 % chromu a 10 % niklu. Jde o materiál trvanlivý, nereznoucí, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásně lesklý a zároveň se snadno čistí.

KÓD: WM1265166040

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu