Produkt se už neprodává

Příbor Sinus: příbor na salát, velký

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Příbor na salát Sinus je určen především na saláty a různé druhy těstovin. Příbor má dlouhé rukojeti, které zabrání tomu, aby při míchání sklouzl do salátu nebo do mísy.

Klasický příbor na salát se skládá ze dvou lžic: jedná má plnou hlavu, zatímco druhá má v hlavě výřez umožňující odkapání salátové zálivky při servírování. Příbor na salát využijete jak pro promíchávání salátu při jeho přípravě, tak pro způsobné podávání jednotlivých porcí salátu na stole přímo z mísy.

Salátový příbor je zpravidla v nabídce ve dvou velikostech.

Ke každé kolekci příborů WMF jsou v nabídce designově shodné příbory na salát.

Harmonické tvary a dobře vyvážené proporce předurčují příbor Sinus WMF k univerzálnímu použití. Kované čepele nožů ze speciální oceli zajišťují dlouhotrvající ostrost, jejich duté rukojeti pak pohodlný úchop. Povrch leštěný do vysokého lesku příboru Sinus vytváří měkké přirozené odlesky světla. Společně s mírně asymetrickým tvarem tak dělá příbor zajímavým.

Příbor Sinus je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®, která obsahuje 72 % oceli, 18 % chromu a 10 % niklu. Jde o materiál trvanlivý, nereznoucí, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásně lesklý a zároveň se snadno čistí.

KÓD: WM1265216040

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu