Produkt se už neprodává

Příbor Sinus: lžička na kávu/čaj

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Elegantní lžičku na kávu/čaj Sinus využijete při podávání teplých a horkých nápojů, primárně kávy a čaje. Doprovodí však také jiné teplé nápoje, jako je například kakao, horká čokoláda nebo svařené víno. Lžička na kávu/čaj se hodí i na dezerty – např. pudink a podobně, pochutnáte si s ní i na zdravé svačince v podobě jogurtu nebo tvarohového krému.

Hlava lžičky na kávu je oproti běžné lžíci poměrně menší a používá se k zamíchání a nabírání nápoje. Vzhledem k její velikosti je určena pro šálky a hrnky, respektive misky.

Ke každé kolekci příborů WMF je v nabídce designově shodná lžička na kávu/čaj.

Harmonické tvary a dobře vyvážené proporce předurčují příbor Sinus WMF k univerzálnímu použití. Kované čepele nožů ze speciální oceli zajišťují dlouhotrvající ostrost, jejich duté rukojeti pak pohodlný úchop. Povrch leštěný do vysokého lesku příboru Sinus vytváří měkké přirozené odlesky světla. Společně s mírně asymetrickým tvarem tak dělá příbor zajímavým.

Příbor Sinus je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®, která obsahuje 72 % oceli, 18 % chromu a 10 % niklu. Jde o materiál trvanlivý, nereznoucí, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásně lesklý a zároveň se snadno čistí.

KÓD: WM1265076040

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu