Produkt se už neprodává

Příbor Linum: servírovací vidlička

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Elegantní servírovací vidličku Linum vyvážených proporcí využijete k servírování různých krájených mas, rolád, uzenin, sýrů nebo také lososa či nakládaných delikates. Můžete ji použít rovněž v kuchyni například při manipulaci s horkou masovou pečení, k podržení masa při filetování apod.

Servírovací vidlička má dva dlouhé hroty, které umožňují snadné a bezpečné napíchnutí pokrmu. Zvláště dobře se hodí ke stylovému servírování u stolu.

Ke každé kolekci příborů WMF je v nabídce designově shodná servírovací vidlička.

Puristické tvary příboru Linum z dílny Porsche Design Studio se hodí stejně dobře ke každodennímu použití jako na slavností tabuli. Aktuální design příborů snoubený s kartáčovaným povrchem se lehce sladí s jakýmkoliv stylem prostírání a najde si místo v každé kuchyni. Mírné prohnutí spodní části rukojetí umožňuje pohodlný úchop příboru. Nože série Linum jsou vyrobeny z jednoho kusu oceli a kaleny pro déletrvající ostří.

  • Čistý design, elegantní broušený povrch
  • Prestižní ocenění za design: iF Design Award
  • Z kvalitní nerezové oceli Cromargan®
  • Lze mýt v myčce


Příbor Linum je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®, která obsahuje 72 % oceli, 18 % chromu a 10 % niklu. Jde o materiál trvanlivý, nereznoucí, odolný proti potravinovým kyselinám. Navíc se snadno čistí.

KÓD: WM1202306030

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu