Produkt se už neprodává

Příbor Linum: servírovací lžíce

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

S pomocí krásně, čistě tvarované servírovací lžíce Linum bude pro vás podávání vašich kulinářských výtvorů potěšením.

Servírovací lžíce, známá také jako lžíce na zeleninu nebo brambory, je přirozeně nezbytnou pomůckou pro způsobné a elegantní servírování celé řady pokrmů. Používá se na zeleninu, rýži, brambory nebo na nejrůznější druhy nákypů.

Lžíce na servírování je větší než běžná lžíce. Její hlava má tvar spíše kruhu než oválu, což umožňuje snadnější nabírání pokrmů. Dlouhá rukojeť je pak výhodná pro servírování u stolu.

Ke každé kolekci příborů WMF je v nabídce designově shodná servírovací lžíce.

Puristické tvary příboru Linum z dílny Porsche Design Studio se hodí stejně dobře ke každodennímu použití jako na slavností tabuli. Aktuální design příborů snoubený s kartáčovaným povrchem se lehce sladí s jakýmkoliv stylem prostírání a najde si místo v každé kuchyni. Mírné prohnutí spodní části rukojetí umožňuje pohodlný úchop příboru. Nože série Linum jsou vyrobeny z jednoho kusu oceli a kaleny pro déletrvající ostří.

  • Čistý design, elegantní broušený povrch
  • Prestižní ocenění za design: iF Design Award
  • Z kvalitní nerezové oceli Cromargan®
  • Lze mýt v myčce

Příbor Linum je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®, která obsahuje 72 % oceli, 18 % chromu a 10 % niklu. Jde o materiál trvanlivý, nereznoucí, odolný proti potravinovým kyselinám. Navíc se snadno čistí.

KÓD: WM1202166030

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu