Produkt se už neprodává

Příbor Linum: příbor na salát, velký

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Příbor na salát Linum je určen především na saláty a různé druhy těstovin. Příbor má dlouhé rukojeti, které zabrání tomu, aby při míchání sklouzl do salátu nebo do mísy.

Klasický příbor na salát se skládá ze dvou lžic: jedná má plnou hlavu, zatímco druhá má v hlavě výřez umožňující odkapání salátové zálivky při servírování. Příbor na salát využijete jak pro promíchávání salátu při jeho přípravě, tak pro způsobné podávání jednotlivých porcí salátu na stole přímo z mísy.

Salátový příbor je zpravidla v nabídce ve dvou velikostech.

Ke každé kolekci příborů WMF jsou v nabídce designově shodné příbory na salát.

Puristické tvary příboru Linum z dílny Porsche Design Studio se hodí stejně dobře ke každodennímu použití jako na slavností tabuli. Aktuální design příborů snoubený s kartáčovaným povrchem se lehce sladí s jakýmkoliv stylem prostírání a najde si místo v každé kuchyni. Mírné prohnutí spodní části rukojetí umožňuje pohodlný úchop příboru. Nože série Linum jsou vyrobeny z jednoho kusu oceli a kaleny pro déletrvající ostří.

  • Čistý design, elegantní broušený povrch
  • Prestižní ocenění za design: iF Design Award
  • Z kvalitní nerezové oceli Cromargan®
  • Lze mýt v myčce


Příbor Linum je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®, která obsahuje 72 % oceli, 18 % chromu a 10 % niklu. Jde o materiál trvanlivý, nereznoucí, odolný proti potravinovým kyselinám. Navíc se snadno čistí.

KÓD: WM1202216030

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu