Produkt se už neprodává

Příbor Linum: lžička na espresso

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Jednoduše tvarovanou lžičku na espresso Linum využijete při podávání čerstvě připraveného espressa na řadu způsobů. Klasické espresso o objemu 30 ml, intenzivní maličké ristretto, povzbuzující doppio či odlehčené macchiato s vrstvičkou mléčné pěny. Které je to vaše?

Lžička na espresso, známá také jako mocca lžička, je navržena speciálně pro podšálek k malému hrníčku na známou italskou kávu. Je tedy menší a drobnější než běžná lžička na kávu/čaj. Používá se na espresso, kde ji využijete pro zamíchání cukru a mléka či vychutnání sametové pěny. Stejně tak příhodně ji lze použít i při podávání čaje a jiných nápojů v malých šálcích, uplatnění najde i pro podávání mini-dezertů typu panna cotta v drobných mističkách.

Ke každé kolekci příborů WMF je v nabídce designově shodná lžička na espresso.

Puristické tvary příboru Linum z dílny Porsche Design Studio se hodí stejně dobře ke každodennímu použití jako na slavností tabuli. Aktuální design příborů snoubený s kartáčovaným povrchem se lehce sladí s jakýmkoliv stylem prostírání a najde si místo v každé kuchyni. Mírné prohnutí spodní části rukojetí umožňuje pohodlný úchop příboru. Nože série Linum jsou vyrobeny z jednoho kusu oceli a kaleny pro déletrvající ostří.

  • Čistý design, elegantní broušený povrch
  • Prestižní ocenění za design: iF Design Award
  • Z kvalitní nerezové oceli Cromargan®
  • Lze mýt v myčce

Příbor Linum je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®, která obsahuje 72 % oceli, 18 % chromu a 10 % niklu. Jde o materiál trvanlivý, nereznoucí, odolný proti potravinovým kyselinám. Navíc se snadno čistí.

KÓD: WM1202096030

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu