Produkt se už neprodává

Příbor Linum: lžička na espresso

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Jednoduše tvarovanou lžičku na espresso Linum využijete při podávání čerstvě připraveného espressa na řadu způsobů. Klasické espresso o objemu 30 ml, intenzivní maličké ristretto, povzbuzující doppio či odlehčené macchiato s vrstvičkou mléčné pěny. Které je to vaše?

Lžička na espresso, známá také jako mocca lžička, je navržena speciálně pro podšálek k malému hrníčku na známou italskou kávu. Je tedy menší a drobnější než běžná lžička na kávu/čaj. Používá se na espresso, kde ji využijete pro zamíchání cukru a mléka či vychutnání sametové pěny. Stejně tak příhodně ji lze použít i při podávání čaje a jiných nápojů v malých šálcích, uplatnění najde i pro podávání mini-dezertů typu panna cotta v drobných mističkách.

Ke každé kolekci příborů WMF je v nabídce designově shodná lžička na espresso.

Puristické tvary příboru Linum z dílny Porsche Design Studio se hodí stejně dobře ke každodennímu použití jako na slavností tabuli. Aktuální design příborů snoubený s kartáčovaným povrchem se lehce sladí s jakýmkoliv stylem prostírání a najde si místo v každé kuchyni. Mírné prohnutí spodní části rukojetí umožňuje pohodlný úchop příboru. Nože série Linum jsou vyrobeny z jednoho kusu oceli a kaleny pro déletrvající ostří.

  • Čistý design, elegantní broušený povrch
  • Prestižní ocenění za design: iF Design Award
  • Z kvalitní nerezové oceli Cromargan®
  • Lze mýt v myčce

Příbor Linum je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®, která obsahuje 72 % oceli, 18 % chromu a 10 % niklu. Jde o materiál trvanlivý, nereznoucí, odolný proti potravinovým kyselinám. Navíc se snadno čistí.

KÓD: WM1202096030

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu